hurtownia rybna "Rybka"

Kalisz

Opinie o hurtownia rybna "Rybka"

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......... Już nie mogę.... Ale mnie brzuszek rozbolał... A to dobre " atmosfera rodzinno-koleżeńska". No teraz to pojechałeś.

Tomekk

Pracodawca tak naprawde jakiego możnna sobie życzyć... trzeba przykładać się do pracy jak wszędzie ale płaca jest godna, a co ważniejsze wszystkie świadczenia pracownicze są impoujące! wszelkie ubezpieczenia,zusy itd. wypłata zawsze na czas,premie za nadgodziny. Ale ponad to jest poprostu doskonała luźna atmosfera,rodzinno-koleżeńska. Pracowałem tam jakiś czas i nawet pracodacy choc nie muszą pomagają w sprawach prywatnych-to się ceni

Zostaw opinię o hurtownia rybna "Rybka" - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurtownia rybna "Rybka"