ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J

Pionki

Opinie o ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J

ygtf
użytkownik zarejestrowany

hej hej no oczywscie ze to wazne jest wszsycy pownni byc traktowani na rowni z szacumkiem bez wzgledu na to na jakim stanowisku sie pracuje zwlaszcza trzeba byc wyrozumialym przy pracy z takimi ludzmi to normalne, i trzeba miec odpowiedie wyksztalcenie do tego

gall

Ostrzegam przed wiązaniem się z tą firmą, zero szacunku dla pracowników, wyzysk niesamowity i mówimy tu o zakładzie zatrudniającym niepełnosprawnych którzy traktowani są tam jak śmieci - pełnosprawni pewnie nie lepiej. Właściciele wykorzystują fakt wysokiego bezrobocia w Pionkach i mają półdarmowych (usunięte przez administratora)

BL

Zgadzam się w 100%. Porażka.

Zenek

Prawdę mówiąc Zakład Pracy Inwalidów Niewydolnych funkcjonujący dzięki PFRON (czyli wyłudzaniem pieniędzy od państwa) ostoja starych panien.

Zostaw opinię o ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J - Pionki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J