Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.

Łęka Opatowska

Opinie o Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.

Zakład kompletnie o pracowników nie dba a za sprawą skąpej pani prezes ucinane są wszelkie koszty utrzymania pracownika.Także oprócz gołej wypłaty tj. najniższej krajowej pracownik nie może liczyć na nic.Do tego traktowany jest jak niższa klasa, jak ostatni głupek który do pięt pani prezes nie dorasta.Na nic tu starania o dobre imię zakładu.Ludzie są nieważni.Pieniądze za to na pierwszym miejscu.

Zostaw opinię o Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o. - Łęka Opatowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.