USŁUGI WNĘTRZARSKIE UTRZYMANIE ZIELEŃCÓW ZBIGNIEW GIERAŃCZYK ZPrChr

Chorzów

Opinie o USŁUGI WNĘTRZARSKIE UTRZYMANIE ZIELEŃCÓW ZBIGNIEW GIERAŃCZYK ZPrChr

oc

firma placi smieszne pieniadze,nie wyplaca pieniedzy za wykonane uslugi typu zastepstwo itd.,nie wystawia umow i dokumentow na czas,bezpodstawnie obcina etaty i place,nie podpisuje umow na czas,kordynatorzy celowo wprowadzaja pracownikow w blad i dzialaja na ich szkode,nie informuja o zmianach,dotyczy to glownie woj.swietokrzyskiego

zofia

firma zatrudnia ludzi na umowy smieciowe placi smieszne pieniadze dziwi mnie fakt ,ze banki w korych swidcza uslugi godza sie z tym faktem

Zostaw opinię o USŁUGI WNĘTRZARSKIE UTRZYMANIE ZIELEŃCÓW ZBIGNIEW GIERAŃCZYK ZPrChr - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI WNĘTRZARSKIE UTRZYMANIE ZIELEŃCÓW ZBIGNIEW GIERAŃCZYK ZPrChr