PHU BAR "ZŁOTY LIN"

Stare Jabłonki

Opinie o PHU BAR "ZŁOTY LIN"

Mirosław

Strona internetowa tej smażalni przedstawia ją jako doskonałe miejsce na posiłek, ale niestety rzeczywistość zabija głód każdego kto tam się zatrzyma. Wnętrze brudne i zaniedbane, obsługa w brudnym fartuchu, przyjmuje zamówienie na podstawie cennika z którego nie można dowiedzieć się czy flet z okonia to cena 11 zł za 100 g czy też może 10. Zamówione flaki wodniste, a okonek z którego zrobiono filety do największych nie należał. Dołączona do filetów porcja frytek też nie pozwoli zlikwidować głodu, za to rachunek zapisany na karteczce swoja wielkością pozbawi was chęci do dalszego jedzenia. Nie polecam głodnym tego lokalu, bo wyjdziecie nie najedzenie ale za to zmęczeni walka z muchami podczas posiłku.

Zostaw opinię o PHU BAR "ZŁOTY LIN" - Stare Jabłonki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU BAR "ZŁOTY LIN"