SAUDE Health & Fitness

Łódź

Opinie o SAUDE Health & Fitness

bolgon

jacek, a tak się zastanawiam czy nie potrzebują przypadkiem trenerów albo czy nie planują otworzyć drugiej filii gdzieś ?Chciałbym mieć pewność, że nie przeoczę swojej szansy

Basia

Pracuję tu od blisko 2 lat, być może staram się mało, skoro jeszcze mnie nie wyrzucili ;) Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszej pracy ani lepszego pracodawcy.

ja
@Basia 23.07.2014 10:36

Brzmi to jak żart albo reklama..:-)

Milena

Pracowałam tam trzy miesiące. Wyrzucają pracowników za to, że ktoś za bardzo sie stara

Agnieszka

Nie polecam, Najgorszy klub

Zostaw opinię o SAUDE Health & Fitness - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAUDE Health & Fitness