TP-Konepajat Polska Sp. z o.o.

Łódź

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

TP-Konepajat Polska Sp. z o.o.
2 10 6 1

Opinie o TP-Konepajat Polska Sp. z o.o.

anonimus

z tej firmy to juz chyba nic nie będzie - chyba że właściciel w porę się opamięta - komas teżą podobno mało co nie padł !!!!

anonim

Ludzie ! co wy jeszcze robicie w tej firmie ! Kumpel mial jechac z nami na wczasy , żona wziela sobie urlop a tu guzik. Jakis [usunięte przez moderatora] z finlandii wstrzymał urlopy - choć podobno [usunięte przez moderatora]że uropy choc wstrzymane w lipcu będą dane każdemu w śierpniu ! !! Podono jedna firme już prawie [usunięte przez moderatora] to terz przylazł do łodzi !!!

Zostaw opinię o TP-Konepajat Polska Sp. z o.o. - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP-Konepajat Polska Sp. z o.o.