Opinie o "Jacqueline Riu" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy "Jacqueline Riu". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w "Jacqueline Riu" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Jacqueline Riu" w Warszawa

klientka z Zabrza

Byłam stałą klientką w Platnie. Dziewczyny były najlepsze pod słońcem!! Czułam się tam jak w domu i chętnie wracałam po kolejne zakupy!!Cała ekipa! Dlatego dla mnie jest to niezrozumiałe dlaczego cała ekipa została "wymieniona"???!!!! Sklep wiele przez to straci! Czy Panie zarządzające przemyślały ten ruch? Wątpie....

???

Ale o co chodzi z Platanem >?

der

i po co marna pensja... osobiście radzę zmianę pracy i na pewno się znajdzie bo sama byłam w podobnej sytuacji. Pracę zmieniłam po zarejestrowaniu się na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl dostałam po rejestracji dużo ofert pracy ;)

X

Na razie z marną pensją musza pracować nadgodziny aby sie wogóle opłacało z domu wyjsć, poza tym jakby tego było mało karze im sie kłamać na temat wyrzuconych ekip. Pani Ewa z platana rozpowiada klientkom ze dziewczyny zostały zwolnione ponieważ były oszustami i kradły!!! Pani Ewo L mam pytanie, jak sie czuje dziewczyna sprzedając sie za niewielka ponad najniższa krajowa, co pani jeszcze robi aby mieć tą pracę??

Kasjer

Witam, Przestrzegam przed pójściem na rozmowę rekrutacyjną jeżeli w ogóle zadzwonią. Na rozmowie niczego się nie dowiecie. Tylko zadają pytania podane poniżej. Dopiero jak pracujecie wychodzi jak źle traktują pracowników. Uważajcie na pozytywne komentarze, pisze je regionalna sklepu, która nabija notę temu sklepowi. Można rozpoznać jej wpisy bo pisze takie banialuki bez emocji o niczym, typowe zapchajdziury, niby obiektywne troszkę przytępawe teksty.Nawet jak jej nie znacie to i tak idzie się zorientować. Ogólnie nie polecam.

TYpowy chłam, nic o człowieku. Czy jest normalny i umie pracować i chce za te grosze. Tylko jakies wymysły o typy budowy, ile bym chciala zarabiać (tak jakbym miała na to wpływ, a jak powiesz za dużo to juz nie masz szans), tak jak wyżej regio sama przyznała ze trzeba umieć francuski i angielski ...za te grosze to co najwyżej mogę po niemiecku do widzenia się nauczyć mówić hahahah

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
???

Zobaczymy jak długo wytrzymają nowi pracownicy? Czy osiągną te same wyniki co starzy?

Hmmm Platan już chyba nie przynosi dochodów i wcale się nie dziwie bo najlepszych sprzedawców już nie ma a wraz z nimi ubyło i stałych klientów :-) A Panią ZARZĄDZAJĄCYM gratuluje strzału w kolano bo z takimi pomysłami to "firmy nie uratują ". Życzę powodzenia. :-)

?

Kiedy (usunięte przez administratora) musi upasć na dno jakim jest JR

dd

W tej firmie nie zadaje się pytań, w tej firmie wykonuje się bezmyślnie polecenia. Im więcej człowiek myśli tym mniejsze jego szanse na pozostanie.No cóż...pracownik nie może być mądrzejszy od pani regionalnej a że pani regionalna intelektem nie grzeszy to w sumie każdy jest na celowniku. Strach to nie to samo co respekt i szacunek.Taka darmowa rada (usunięte przez administratora)

To kogo sie człowiek ma zapytać o podwyżkę w firmie??

Byla

Nie ma to jak wyrzucić ekipę a potem rozpuścić plotkę ze : ja chciałam by one pracowały bo jestem dobra ciocia, tylko ze one te wredne zołzy zarządaly ode mnie pieniędzy , wieeeelkiej podwyżki , a przecież mnie nie stać

Dziadostwo

Nie ma to jak ciekawy konkurs, żeby jedna drugiej wyrywała szal za 30zl to dopiero wyscig szczórów.Żałosne.

JR

Zwalniają bo się boją że stara ekipa za dużo wie co się dzieje złego w tej firmie a Agatka sobie za dużo pozwala wypłoch świata!

AntyJR

Witam, chciałabym Wam pomóc. Wstawiam kilka przydatnych informacji, bo wiem ,że to co się dzieje w tej firmie jest NIEAKCEPTOWALNE!! Co sprzyja mobbingowi? "1.struktura organizacyjna (silnie shierarchiwizowana podporządkowana sztywnym procedurom), 2.Hermetycznością organizacji (niechęć na nowe pomysły pracowników), 3. Autokratycznym stylem zarządzania( tutaj nie trzeba wyjaśniać)4. Zarządzanie promujące rywalizację, 5. Słabą komunikacją w firmie, 6. Płaską strukturą organizacyjną ORAZ UWAGA NAJWAŻNIEJSZE !! 7. Duży nacisk na produktywność i myślenie kategoriami ekonomicznymi. Zdanie podsumowujące - Mobbing może być sposobem zarządzania przez zastraszanie- jako forma uciszenia niewygodnych osób, które np. wykryły nieprawidłowości firmy czy zespołu pracowniczego. W takiej sytuacji można mówić o mobbingu nie jako konsekwencji, ale wyborze osoby zarządzającej." Pozdrawiam serdecznie, Były pracownik, silnie związany emocjonalnie z pozostałym personelem, odcięty od cudownych klientów. Zwolniony z przyczyn nieznanych nikomu a w szczególności , jednej Pani, która uważała, że mnie zna i robi to dla "dobra" firmy.

czyli to Ty :)

ooo

Widać, że niektóre już w ramach sprawdzenia ludzi tutaj wypisują imiona to jest już śmieszne i staje się lekko żałosne. Powodzenia może uda Ci się zgadnąć kto ;)

Aneta to Ty?:)

do pustaka wiadomość wyżej:)

Nie dorastasz mi do pięt więc stul pysk oszołomie bo jedynie co? to przedstawiasz się jedynie jako prosta babka bez klasy:)! i przynosisz wstyd więc się już zamknij bo i tak każda wie ,że głupia jesteś:)!!! Do widzenia i nie zaglądaj tu bo widzę ,że czytając komentarze nie wyciągasz wniosków ze swojego zachowania pomyśl zanim coś powiesz wcześniej komuś:)cześć !

No i kolejny bełkot bez ładu i składu!! Laska pomyśl moZe o jakiejś szkole...

Wstyd to Ty przynosisz każdego dnia:)...chyba jesteś zdesperowana nie dziwie się:)!!!!

Albo piszecie te posty na bani, albo umknęło mi przez te wszystkie lata ze w JR pracują takie puste laski, co to jednego zdanie nie potrafią po polsku poskładać. Jak czytam niektóre komentarze to mi wstyd. Panie ooo, pracownica, szkoda mi ciebie, iii 9 pewnie to jedna i ta sama) : czy ktokolwiek da wam się obsłużyć?? totalna porażka i dno. Przestań już pisać, bo przynosisz wstyd wszystkim sprzedawcom w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o "Jacqueline Riu" - Warszawa

• Jak się pracuje w "Jacqueline Riu"?

Zobacz opinie na temat firmy "Jacqueline Riu" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Jacqueline Riu"?

Kandydaci do pracy w "Jacqueline Riu" napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Jacqueline Riu"