Opinie o LINMED SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LINMED SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LINMED SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINMED SP. Z O.O. w Kraków

Klaudia Nowy wpis

Cześć wszystkim, Jestem byłym pracownikiem firmy LINMED, chciałam podzielić się moją opinią odnośnie pracy i pracodawcy. Przy zaangażowaniu w pracę można osiągnąć wysokie wyniki, a co za tym idzie premię, dodatkowo przyznawane są premie uznaniowe co roku, wypłata jest na czas. Jeśli chodzi o relacje z pracodawcą to nie mam żadnych zastrzeżeń, pełne zrozumienie i słuchanie potrzeb pracownika, relacja opiera się na rozmowie. Polecam :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w LINMED SP. Z O.O.?

instruktor rat med Nowy wpis

Przypadkiem trafiłem na te opnie , pracuje w firmie od 5 lat , super warunki , wynagrodzenie na czas , często dostaje premie uznaniową , co roku wszyscy dostajemy obowiązkową podwyżkę wynagrodzenia 5%- 10% ,super komunikacja z szefem tak więc nie za bardzo rozumiem te opinie , chyba komuś nie chciało się pracować i szuka wymówek . Zdecydowanie polecam firmę Linmed Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w LINMED SP. Z O.O.?

Dużo osób w firmie pochodzi z Ukrainy ?

xxx

Czy panujące warunki i brak wypłat nadal się utrzymuje?

Karol

@lincoln Jak łatwo sie oskarża. Mam wrażenie, że niektórym osobom zabrakło chęci do pracy!

Wiecie coś o pracy w firmie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

lincoln
@Ewa

Jak chcesz zaoszczędzić nerwów i parę dni życia to poszukaj innej firmy.

Cezary

LINMED ma bardzo dobrą opinie i zupełnie nie rozumiem o co Tobie chodzi @Lenin?

@Cezary

Może zamiast (usunięte przez administratora)to poprostu Maciej L ? Firmy nie polecam. Nie polecam tego Pana

Daniel

Może ktoś podpowie mi jakie wyposażenie otrzymuje przedstawiciel handlowy w firmie?

Kolejny były pracownik

Osoby zastanawiające się nad podjęciem jakiejkolwiek współpracy proszone są o przeczytanie opinii nt. Eneridea: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038140 Ten sam właściciel :-) Jest tam wiele interesujących i przestrzegających opinii na temat współpracy z Panem Maciejem L. i Panią Anną L. Warto przeczytać, aby uniknąć tego, co przeżyli z tym Państwem inni...

Oszust, kłamca manipulant. Typowy JANUSZ BYZNESU!!!!!!!!! Wystającą słomę z butów dobrze ukrył w skarpetach!!! Nie posiada żadnych kompetencji. Nie potrafi pracować z ludźmi, na niczym się nie zna. Jedyne o czym myśli i na czym się skupia i co opanował do perfekcji to jak wycisnąć z człowieka wszystko, a następnie wyrzucić go nie wypłacając wynagrodzenia za ciężką uczciwą pracę.

„Człowiekiem się jest a prezesem się bywa” – Pan Maciej L. (wraz z aktualną „wspólniczką” – hahaha) nie jest ani jednym ani drugim: 1. człowiekiem nie jest – ponieważ oszukuje, naciąga, manipuluje, nie szanuje (wręcz gardzi, obraża i poniża innych) a co najgorsze wykorzystuje ludzi nie płacąc im za pracę (czyli po prostu okrada dobrych i uczciwych pracowników, podwykonawców, dostawców) 2. prezesem nie jest i nigdy nie będzie - ponieważ zwyczajnie nie ma wiedzy podstawowej wiedzy, czy choćby jakichkolwiek wrodzonych zdolności do prowadzenia firmy a co dopiero do kierowania i zarządzania ludźmi. Brak wiedzy i kompetencji wraz z przerostem ambicji i niespełnionymi marzeniami – tak odbieram w/w Pana. No i brak sumienia, wstydu i kręgosłupa moralnego.

@Gość, w sposób zgodny z regulaminem każdy ma prawo napisać swoją opinię na forum. Nie należy zatem niczego sugerować. @były pracownik, rozwiń bardziej swój wpis. Co konkretnie masz na myśli? @as, jakie sytuacje sprawiły, że masz takie zdanie? Co wg Ciebie oznacza, że " w papierach nie potrafi nic zrobić"? @Klient, skąd masz informacje, że firma nie istnieje? Czy jest ona z oficjalnego źródła? Może ktoś coś wie na temat LINMED? Jak obecnie prezentuje się sytuacja firmy oraz czy prowadzi rekrutacje? Wszelkie informacje są istotne.

Radek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

Klient
@Radek

Mozna :) mili, kompetentni z duza wiedza i doswiadczeniem szkoleniowcy :) sympatyczni, pomocni, dobrze zorganizowani pracownicy, tylko wlasciciel zje.....b.... :) nie wiem, jak to wyglada obecnie bo podobno firma juz nie funkcjonuje

as

Ten Pan to dno.. nie polecam nikomu pracy w firmie linmed , ani eneridea, ani współpracy z jego włascicielem. (usunięte przez administratora) w papierach, nie potrafi nic zrobic, nie mówiac o wypłatach, nic w terminie,

Trzymać się z daleka!

Chciałbym was przestrzec przed pracą w firmie LINMED Ośrodek Szkoleniowy Medycyny Ratunkowej Przeprowadziłem dla nich kurs w listopadzie zeszłego roku i do tej pory nie dostałem jeszcze ani złotówki. Pan (usunięte przez administratora) tłumaczy się, że nie dostali rozliczenia z Unii Europejskiej, ale problem tkwi w tym, że ja nie wykonywałem zlecenia dla UE i to nie z UE podpisywałem umowy. Skoro firma nie potrafiła zabezpieczyć kwoty na wynagrodzenia dla pracowników, na wypadek kłopotów z rozliczeniem, to jest to problem firmy nie mój i to na firmie spoczywa ten ciężar a nie na instruktorach. W tej chwili sprawa jest w windykacji, a ponieważ od tej chwili dług jest dostępny publicznie i wystawiony na giełdę długów, mogę poinformować was o tej sytuacji. Sprawa jest o tyle irytująca, że tu nawet nie chodzi o jakąś potężną kwotę, bez której firma by zbankrutowała, więc tym bardziej nie rozumiem postępowania firmy. Nie wiem, czy pozostali instruktorzy zostali wypłaceni, czy pan(usunięte przez administratora) tylko ze mną bawi się w kotka i myszkę i próbuje znaleźć kolejne powody, dla których przeciąga płatność w nieskończoność.

Zgoda, ale to nie jest mała firemka zatrudniająca 3 osoby, tylko instruktorów jest tam podobno kilkudziesięciu (piszę podobno bo właściciel tak twierdzi, ale nie wiem jaki jest stan faktyczny). Zatrudniając tyle ludzi trzeba mieć zabezpieczony kapitał awaryjny, a jak kogoś nie stać na wypłaty dla pracowników, to niech kursy prowadzi osobiście, a nie robi w ch... pracowników. Prowadzenie biznesu to ryzyko owszem, ale ryzyko pracodawcy nie pracownika.

Współpracownik
@Trzymać się z daleka!

On ma jeszcze jedna firma Eneridea i tam też zalega z płatnościami nagminnie albo wogule nieplaci zdecydowanie uważać na ta firmę

@Współpracownik

zdecydowanie uważać na wszystko co wiąże się z tym panem!

rota

POZYTYWNE WPISY PISZE WŁAŚCICIEL FIRMY!!!!! NIKT NIE WRÓCIŁ, NIKT NIE CHCIAŁ WRÓCIĆ I NIKT NIE BĘDZIE CHCIAŁ WRÓCIĆ. A nauczyliśmy się wszyscy dużo np. 1. Jak długo możemy pracować bez wypłaty 2. jaki jest kres naszej wytrzymałości 3. jak nie dać się wpędzić w poczucie winy 4 i cenna nauka na przyszłość jak nie dać się oszukać następnemu cwaniakowi

@rota

Święta prawda!

rota

Bonusik ktoś dostał:)))) to chyba wpis właściciela firmy...Uśmiałem się jak nigdy :)))) Ja o odsetki ustawowe i śmiesznie niskie się upomniałem i nic nie dostałem choć taki był zapis w umowie.na bank te pozytywne wpisy to właściciel wypisuje żeby jakiegoś frajera do firmy złapać:))) żałosne...

@rota

Pozytywne opinie o firmie i rzekome "bonusiki" i wypłata zaległych wynagrodzeń to wpisy właściciela firmy.

Obserwator

!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH (zarówno przyszłych pracowników jak i KLIENTÓW) przed tym Panem (MACIEJ L.) i jakąkolwiek współpracą z kolejnymi zakładanymi „nowymi” spółkami/firmami, w których działa ten Pan (Linmed, Li med., Linmed Handlowy, Eneridea itd.). Moim zdaniem to zwykły OSZUST, KŁAMCA, który NIE WYPŁACA ludziom WYNAGRODZENIA czy ZOBOWIĄZAŃ Klientom. Taki jest mechanizm: po jakimś czasie przestaje płacić za TWOJĄ pracę oraz kolejnym kontrahentom za zamówione towary I SZUKA NOWYCH , firma staje się tak zadłużona, że bankrutuje a ten Pan znajduje KOLEJNĄ NAIWNĄ osobę do otworzenia NOWEGO biznesu. I tak w kółko. Obiecywanie „złotych gór” na początku a potem obrażanie, MANIPULOWANIE, nękanie (telefony przez 24h), praca po 12 GODZIN, obwinianie, szukanie na siłę argumentów, żeby tylko OBNIŻYĆ wynagrodzenie bądź go W OGÓLE go NIE WYPŁACIĆ . Jeżeli odchodzisz – pożegnaj się z ostatnią wypłatą - STANDARD. Tak się wzbogaca, wykorzystując ludzi i ich ciężką pracę. Lista osób POSZKODOWANYCH i OSZUKANYCH stale się powiększa z każdym „nowym interesem” Pana Macieja L. (lista firm, które zbankrutowały jest dostępna w Internecie). UWAŻAJCIE!!! To nie jest uczciwy człowiek! To nie jest człowiek, godny zaufania!

Zostaw merytoryczną opinię o LINMED SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w LINMED SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LINMED SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINMED SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LINMED SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w LINMED SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LINMED SP. Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 23 F lok. U 3
    31-234 Kraków