F.H.U.G. Kebab KMSi

Krzeszowice

Opinie o F.H.U.G. Kebab KMSi

Kuba

Znajoma tam pracuje już 4lata i sobie chwali, dostaje zawsze premie na święta, wolne bez problemu a jako ciekawostkę dodam ze mięso tam podawane jest robione osobiście przez właściciela dlatego takie jakości super, bez żadnych spomagaczy i skór. I co mnie zdziwiło to ze 2razy w tygodniu wymieniaja olej z frytkownicy , wiec trochę pewnie pracy jest tam jako pracownik bo szef czyma jakość. Jako klient sobie chwale obsługę

ania
użytkownik zarejestrowany

poszukują osoby do pracy w Kebab KMSi Krzeszowice, wymagają dyspozycyjności i mile widziane jest doświadczenie, którego ja nie posiadam @Daniel czy myślisz, że byłaby to dobra praca dla pracowitej studentki?Czy da się zarobić tyle abym była zaopatrzona na kolejny rok studiów?

kupujący

Chodzę tam czasem ze znajomymi na jedzenie. Co mogę powiedzieć? Od 3-4 lat widzę te same pracujące twarze, tak więc wydaje się, iż praca jest tam ok. ;) Dodatkowo za każdym razem sprzedający tam są uśmiechnięci, dowcipkują itp tak więc i atmosfera dobra. Niestety nic nie wiem o zarobkach i warunkach pracy.

Daniel

fajnie płacą szef młody ale bardzo konkretny i wymagający... ale zato też dobrze dadzą zarobic:D i idą na ręke więc jestem zadowolony

kasiaa

Bardzo dobry i młody szef! podchodzi ludzko do spraw i odpowiedzialnie! bardzo miła współpraca Trudno się dostać do tej pracy bo dobrze płacom i robią tam ludzie latami i sobie chwalą ja również :)

Zostaw opinię o F.H.U.G. Kebab KMSi - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.G. Kebab KMSi