MANPOWER POLSKA Sp z o.o.; Miejsce pracy: PREGIS Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o MANPOWER POLSKA Sp z o.o.; Miejsce pracy: PREGIS Sp. z o.o.

kamila

Proszę was byscie omijali to firmę bo współpraca niczym naprawdę niczym dobrym nie pachnie

Marek

Manpower w Gliwicach to banda niekompetętnych ludzi, jak rekrutacja na stanowiska techniczne mogą zajmować niedouczone, intelektualne (usunięte przez moderatora) pozbawione jakiejkolwiek wiedzi, tragedia, smiech na sali, oddział nadaje sie do kompletnej wymiany personelu. ewentualnie do zamknięcia.

Zostaw opinię o MANPOWER POLSKA Sp z o.o.; Miejsce pracy: PREGIS Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MANPOWER POLSKA Sp z o.o.; Miejsce pracy: PREGIS Sp. z o.o.