DALMINE Krzysztof Więcek

Siedliska

Opinie o DALMINE Krzysztof Więcek

XD

ZYGMUNT - typowy sluga i dupowlaz pana Krzysztofa wiecka, posiada notes w ktorym pisze co kto robi , stanie ktos 5 minut pisze,, stoja na rusztowaniu pol godziny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi jak szef nadjezdza nagle robi haha. szef mu placi za lazenie i podpierdalanie ludzi, on mysli ze ludzie to cyborki a Zygmunt ich bosem, :D...nielubi go nikt i sie smieja.

Zygmunt

Jacku. To Ty byles tym wielkim .... :)

jacek

nie polecam jeden wielki (usunięte przez administratora)

Michal

Firma bardzo dobra i wplywowa. Pieniadze wyplacane w miare w terminie. Czas pracy normowany - jak to w Polsce troche nadgodzin mozna zrobic i sa tez wyplacane. Jak kto dobrze pracuje i sumiennie to nie ma na co narzekac :)

Zostaw opinię o DALMINE Krzysztof Więcek - Siedliska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DALMINE Krzysztof Więcek