INTEL-ELEKTRO Tomasz Korczyk

Mikołów

Opinie o INTEL-ELEKTRO Tomasz Korczyk

lece

na rozmowe zawsze warto pójsc moim zdaniem @walkman. A co bedzie dalej to sie zdecyduje poi tej romzowie

pawel

Dokladnie wlasciciel jest nadzwyczaj nadpobudliwy i wspolpraca z nim jest niemozliwa!!

były pracownik

Witam. Pracowałem w firmie Intel-Elektro pół roku i sama praca mi się podobała lecz właściciel firmy jest nadzwyczaj nerwowy, wszystko mu nie pasuje i o wszystko ma pretensje. Nawet jeżeli będziecie sie starać to i tak nie wytrzymacie z tym gościem na dłuższą mete!!!!

Zostaw opinię o INTEL-ELEKTRO Tomasz Korczyk - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTEL-ELEKTRO Tomasz Korczyk