PROFILEX Sp. Jawna J. Bujnowski, A. Kaczmarek

Orchów

Opinie o PROFILEX Sp. Jawna J. Bujnowski, A. Kaczmarek

ZłotaRaczka

Ok ludzie lecz niektórzy za wiele mogą np nie przyjść do pracy albo pijani i nikt ich nie ruszy , pracowałem na brudnym montażu i tam co chwilę zmiany były w osobach

K

Ja polecam. Pracuję już parę lat i naprawdę jest OK.

R

ja również odradzam - dobrze jest tylko dla "SWOICH"

Serdecznie nie polecam....

P

praca w biurze - nie polecam;/

toker

pracownik, wydaje mi się, że po prostu w tym miejscu ludzie wwiecdzą nieco więcej o pracy niż sami pracownicy.

odnosisz się do wpisu umieszczonego 18 miesięcy wcześniej. ciekawe... poza tym skąd u ciebie wiedza nt. benefitów na stanowiskach nie specjalistycznych (jak to określiłeś)??? CZY KIEDYŚ PRACODAWCY POD FAŁSZYWYMI NICKAMI PRZESTANĄ KREOWAĆ OPINIE NA TYM PORTALU?

jaskol11

Pracowałem, super atmosfera. Świetni współpracownicy, polecam

bylyzaangazowanypracownik

WŁADZIO NIE MÓWIĄ NA CIEBIE JACEK B.?

xero

no to chyba nie ma co liczyć na jakieś przyjęcia w formie ofert w internecie. Ale rozumiem że nadal działają?

władzio

to świadczy o tym, że można liczyć w Profilexie na długą i wspaniałą karierę. Każdy lubi stabilność pracy

Anzelm

To mało wiesz. Rotacja dość spora. Ale jest kilka osób nie do ruszenia i w tych przypadkach można mówić o stabilności. @jaskol1 Super atmosfera? Raczej ogólne zastraszenie, zwalanie winy jedni na drugich, faworyzowanie "swoich". Choć oczywiście jest sporo fajnych osób, z którymi się dobrze pracuje.

B. często

Anzelm

Jakie kadry??? Nie żartuj.:) A "koperta" zależy od targetu i widzimisie szefostwa.

Rencista

A jak wyglądają wynagrodzenia dla PH? Bo jest akurat ogłoszenie o naborze. Czy tak jak pisała Barbara, czyli najniższa krajowa?

barbara

pracowalam w tym zakladzie kilka miesiecy,bardzo mili pracowicy,praca jak kazda inna,wynagrodzenie jak wszedzie czyli najnizsza krajowa.aha jeden z szefow powinien czesciej usmiechac sie do swoich pracownikow!

Zostaw opinię o PROFILEX Sp. Jawna J. Bujnowski, A. Kaczmarek - Orchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFILEX Sp. Jawna J. Bujnowski, A. Kaczmarek