FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej

Częstochowa

Opinie o FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej

ja

To prawda płacą w terminie, zdarza się że nawet wcześniej Praca jak praca-nic nie ma za darmo, trzeba się narobić tym bardziej, że brygadzistka jest osobą która nie potrafi uczciwie podzielić pracy, osoby z II gr. muszą posprzątać tyle samo , a nawet więcej niż z III gr./ na razie nie chcę podawać oddziału/ Czy to nie jest mobbing?

Goral

Czytam te wasze opinie i śmiać mi się chce bynajmniej o quavo co wy ludzie pier.....Cię co jak co ale i w zajfercie i w quavo wypłaty są w terminie wszystko można było by zarzucić ale nie to że nie płacą w terminie .A zresztą co się dziwić zatrudniani są ludzie schorowani więc normalnej opinii nie napiszą a zadarmo nikt wam nie zapłaci więc jak ktoś jest nauczony po zapomogi zasiłki i jakieś mopsy chodzić to się nie dziwię że głupoty wypisuje .Pracowałem w jednej i drogiej firmie i zawsze wypłaty byly na czas .

kumka

a jednak ja o nich bardzo pozytywne opinie słyszałam. działają od 1977 roku więc na pewno wiedzą jak szanować pracowników

FIRMA ,,QAVO ,, TO FIRMA WYKORZYSTUJĄCA LUDZI !!PŁACE NIGDY W TERMINIE !!ALBO WYPŁATY NIE MASZ ! NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE !!

Lena

Wlasciciel cwaniaczek a z nim.cala .reszta .P.I.S. bedzie. Kontrolowal te firmy krzak i batdzo. .mnie. to. cieszy !!

twardziel

Ta firma to porażka oszukują na każdym kroku ,czysty zysk tylko dla firmy biorą kasę za ludzi z grupą a kobietom płacą śmieszne pieniądze a wymagania jak nie powiem gdzie. Pani Bożenko nie wstyd pani tak traktować ludzi ,nawet na mopach pani oszczędza to wstyd ,mogę tu dużo napisać ale sprawę pokieruję dalej to pani ostatni tu w firmie kontrakt

brawo echo 6

firma oki płacą w terminie bez zastrzezen nie byłem zmuszany do łamania przepisów dbają o pracownika pod warunkiem ze sie dobrzewywiązujesz z obowiązków pozatym sam byłem swiadkiem zlewającego podejscia pracowników a wine ponoszą kordynatoży nie właściciele bo to oni w biurze ziedzą i walą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie robią

ALEKSANDRA

1-Wykorzystywanie przez pracodawcę. 2-Zmuszanie do podejmowania decyzji nie zgodnych z przepisami i kodeksem pracy. Trzeba sprawdzić aby się przekonać nie polecam tej firmy dziękuje.

Zostaw opinię o FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej