Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RAF-MAX" Rafał Zielonka w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RAF-MAX" Rafał Zielonka w Busku-Zdroju

teżoszukany

Jeśli chcesz sie zatrudnić w tej firmie to sie mocno zastanów.Dostaniesz na wyposażenie niezbedny magnes do jazdy polnymi drogami bo tak najkrócej i naitaniej,auta pamiętają lata 90te, jak dobrze trafisz to dostaniesz naczepe w której będą dwa koła hamować bo przełożyli klocki z innej.Kase masz od frachtu 12% tylko nigdy sie nie dowiesz za ile był fracht.Jednym slowem totalna LIPA

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RAF-MAX" Rafał Zielonka w Busku-Zdroju - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RAF-MAX" Rafał Zielonka w Busku-Zdroju