VARITEX sp z o.o. sp.k.

Opinie o VARITEX sp z o.o. sp.k.

mocu

Już dawno chciałam wystawić negatywną opinię, ale dałam sobię spokój. Zrezygnowałam z kilkuletniej współpracy z firmą i przeniosłam się do Varitexu do księgowości. I to był największy błąd. Teraz śledzę na pracuj.pl czy firma szuka nowych kandydatów do księgowości i o zgrozo co jakiś czas jest wystawiane ogłoszenie. (usunięte przez administratora) Tak częsta rotacja musi o czymś świadczyć i to bardzo negatywnym. Księgowi odpuście sobię aplikowanie na to stanowisko!!! Szkoda nerwów i stresu ze zmianą pracy.

@mocu

Mam świadomość tego, że masz raczej nie najlepsze wspomnienia związane z pracą w VARITEXIE. Ale tak naprawdę w ogóle nie wytłumaczyłaś, dlaczego masz tak złe zdanie o tym pracodawcy. Czy wynika ono z zbyt niskich zarobków, czy chodzi o coś zupełnie innego? Proszę, rozwiń swoją myśl.

EMKA

Mocu możesz cos więcej opowiedzieć o warunkach w Księgowości? Dlaczego masz takie negatywne zdannie nt firmy?

mocu
@EMKA

Najlepiej nie mieć swojego zdania, robić co karzą. Mam konkretne sytuacje na myśli, ale w szczegóły nie będę się wdawać. Nie chorować - po 2 dniach wziętego urlopu jak człowiek się rozłożył, po powrocie do pracy negatywne spojrzenia, cisza, nikt się do Ciebie nie odzywa. Mimo, że urlop na chorobę wzięłam przed 10-tym, nie przed 20 czy 25-tym. Nie spóźniać się, zawsze być przed 8h i siedzieć po godzinach. Tam to norma. Najgorsze, co by się nie wydarzyło to prezes rozmawia tylko z 1 stroną. Więc dla mnie tam była koszmarna atmosfera. Jak się komuś nie przypodobasz to męczysz się jeżdżeniem do pracy. Na początku pomyślałam może nie nadawałyśmy na tych samych falach ale z ciekawości śledzę na pracuj.pl oferty tej firmy. Szukali księgowej jak dobrze pamiętam w grudniu, w kwietniu, w czerwcu i teraz w sierpniu. Ja zrezygnowałam po m-cu i paru dniach. Nigdy nie wiesz gdzie trafisz, takie ryzyko zawodowe. Ale opinię zawsze można wystawić. Chociaż tyle można zrobić. Ja nauczyłam się czytać opinie o przyszłych pracodawcach. Przydatna rzecz. Oczywiście to jest moje indywidualne zdanie. Więcej już nie piszę w tej sprawie. Pałacyk bardzo ładny, ale ważniejsza jest atmosfera w pracy! Pozdrawiam wszystkich czytających.

Amandek

A z czego te rotacje w Varitexie wynikają? Na rozmowie obiecują jedno a potem wychodzi drugie czy generalnie zmęczenie materiału ludzkiego?

Iksiks
@Amandek

Tu nie ma żadnej rotacji. Zwyczajnie przyspieszają z budową. Sam pracuje tu od roku i nie miałem żadnych problemów czy z pieniędzmi czy z kadra kierownicza.

@Iksiks

Post użytkownika @Amandek pochodzi z 2014. Od tego czasu sytuacja w VARITEX mogła przecież ulec poważnym zmianom. Ale dziękuję Ci bardzo serdecznie za opisanie nam aktualnej kondycji tego przedsiębiorstwa. Ciekawi mnie jeszcze kwestia ubezpieczenia zdrowotnego. Czy pracodawca ten zapewnia Wam nieograniczony dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

Piórko

Nie polecam tej firmy piszą w ogłoszeniu 3500 do 6000 tyś wielka ściema Kierownik varitexu nie ma w ogólnie pojecia o niczym i wprowadza stalting nie polecam

prawdziwy Piórko
@Piórko

Jestem po kolejnej wypłacie i mi się zgadza. Jak siedzisz ciągle na chorobowym a w robocie zamiast robić (usunięte przez administratora) to nie dziw się potem. Przestań też się podszywać pod ludzi!!!

Edward
@prawdziwy Piórko

Pracujesz w dalszym ciągu w firmie VARITEX? Mógłbyś napisać, jak wygląda kwestia ewentualnych dodatków do wynagrodzenia? Chciałbym dowiedzieć się, czy można liczyć na ewentualne bonusy i premie, które sprawią, że pensja stanie się bardziej atrakcyjna. Mam nadzieję, że podzielisz się informacją w tym zakresie.

Roman
@Edward

Edek zatrudnij się będziesz miał dodatek ze będziesz miał bonus że będziesz tyrał 12 godz taki będziesz miał dodatek razem z bonusem powodzenia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w VARITEX sp z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
DFOLT

Мы бригада строителей.И мы ценим поступки бригадира он решает и думает за нас всех.Таких бы людей да побольше.

Varitex
@DFOLT

https://www.olx.pl/i2/shop/?shop=i3gIr Proszę o kontakt ws. współpracy

Iwona

Rozumiem, że jesteście brygadą, która pracuje w firmie VARITEX. Widzę również, że rozumiecie po polsku to, co napisałam do Was, dlatego chciałabym, abyście w miarę możliwości porozumiewali się w tym temacie w języku polskim, ponieważ wątek przeglądają osoby, które nie zawsze znają język rosyjski, więc nie zawsze mogą zrozumieć, co chcieliście przekazać swoimi komentarzami.

Iwona

@Sany, rozumiem, że jesteś pracownikiem zagranicznym, który pracował na rzecz firmy VARITEX? Czy możesz bardziej szczegółowo przybliżyć zatrudnienie, które zaoferowała Ci firma VARITEX? Dlaczego byłeś zatrudniony za pośrednictwem agencji pracy, a nie bezpośrednio przez pracodawcę? Opisz bardziej szczegółowo swoje doświadczenia związane z tą firmą.

@Iwona

Нет мы работали на в прямую с робото дателемРуководство долёкое от строики.Кним должно было приехать на работу около 60 человек.Но они уволили бригадир.Илюди поедут на другую организацию.У всех трудности но людьми в наше время нельзя розбрасыватся.

@Iwona

Может Вы что-то знаете чего не знаим мы.

Cezary

VARITEX ma opinię dobrego pracodawcy i chciałbym podjąć pracę w firmie. Czy możecie mi coś podpowiedzieć?

Пл
@Cezary

Не стоит туда лесть

Rys

Кто подскажет номер мобильного ген дтректора

Sany

Фирма своих рабочих не имел и.только посредники каторые не платят денег,а сама фирма за рабочих каторые к ним идут не держится.хотя у них тяжелое время им бы следовало немножко думать больше за людей.

Iwona

@Bob, będziesz aplikował na którąś z tych ofert, które podałeś w swoich komentarzach? Masz jakieś doświadczenie w tej branży, którym mógłbyś przekonać firmę VARITEX do zatrudnienia akurat Twojej osoby?

Iwona

@Bob, jak widać firma VARITEX prowadzi aktywną rekrutację na wolne stanowiska pracy. Ktoś z Was myśli nad zatrudnieniem za pośrednictwem tej firmy? Macie w zamiarze wysyłać swoje CV? Podzielcie się swoimi planami względem zatrudnienia w firmie VARITEX.

@Bob

Iwona

@Feniks, mamy rozumieć, że przez pewien czas firma VARITEX zmieniła profil działalności i nie wchodziła w segment budownictwa komercyjnego, przemysłowego i mieszkaniowego? Posiadasz, może wiedzę, dlaczego firma zdecydowała się na taki krok? Napisz, proszę, jakie informację posiadasz na ten temat.

Feniks
@Iwona

...to co teraz jest rozwijane to ramię wykonawcze w tych samych segmentach. Także z obsługi klientów idzie to bardziej w kompleksowe + wykonawstwo.

Remik

To dobre informacje. Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Remik

Jak na ten moment wygląda sytuacja w VARITEX? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Feniks

Varitex na now zwiera szyki zaczyna wchodzić ponownie w segment budownictwa komercyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej. Słyszałem, że zaczynają rekrutować zarówno kadrę nadzoru jak i pracowników fizycznych!

Iwona

A jak obecnie wygląda praca w VARITEX? Chętnie dowiemy się więcej od pracowników firmy. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Na jakie warunki można obecnie liczyć?

m arta

Kompleksowa obsługa inwestorów. Obiekty komercyjne. Obiekty handlowe. Domy. Nieruchomości - samo przez się rozumie że możesz im zaufać, solidność jest.

nicram

Nice - ja również pracowałem w Varitexie, może nie tak długo jak ty ale również jakiś czas. Powiem szczerze, że według mnie była to jedna z lepszych firm w Łodzi, była... dopóki nie wdepnęli na ŁKS i Marinę. Były humory prezesa, bywało różnie... ale dało się przeżyć. Jak jest teraz - nie wiem; ze starej kadry pewnie nikt nie został (albo zostało tylko dwóch). Mimo wszystko szkoda tej firmy, bo był czas kiedy dobrze się działo w tej firmie.

damian

chyba okazuje sie ze caly czas jest taka ''lipa''' jak byla z tymi zatrudnieniami bo nikt sienie odzywa a na stronie internetowej tez nie bardzo da sie poczytac cos w tym temacie. powie moze ktos zorietnowany dlaczego tak jest albochociaz ktos kto wie jak przewidziec co sie teraz bedzie dzialo w firmie

pulok

nie wiem, gdzie znalazłeś to info. Ale z innej beczki wszedłem w ich zakładkę praca i nie wiem do końca na jakie stanowiska można aplikowac

kit
@pulok

to jest jedna z pierwszych informacji jakie wyskakują o tej firmie po wrzuceniu jej do wyszukiwarki googla

Zostaw merytoryczną opinię o VARITEX sp z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy VARITEX sp z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

VARITEX sp z o.o. sp.k.