Jaka atmosfera jest między działami w VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Hej, czy w firmie VARITEX sp z o.o. sp.k. płacą za nadgodziny?

Przemo

A na jakie stanowisko ?

@Przemo

Hej @Przemo, a czemu stanowisko jest w Varitexie istotne? Czy zasady nadgodzin różnią się w zależności od działu w jakim pracujesz? Chodzi mi o stawki.

Ro
Klient

U chodzilem szie o prace, wykonalem co bylo odemnie rzadane i po kontrole doktora zakonczyl szie kontak, nikt niedzwoni, w poniedzalek mialo bucz szkolenie bhp. Ani sms z adresem, nic, co to za podejszczie do kandydata? Taka firma nie jest powazna chyba ale jakysz cyrk.

Perak
Kandydat
@Ro

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi dla wybranych kandydatów jak z resztą każda. A jak chcesz pracować od ręki to idz do gościa o nazwisku Morawiec on cie przyjmie będziesz miał robotę od ręki i języka się nauczysz.

@Ro

Cześć @Ro, nie bardzo rozumiem ( w poście jest dużo literówek). Czy brałeś udział w rozmowie rekrutacyjnej do Varitexu? Jeśli tak to na jakie stanowisko napisz proszę.

Jaka atmosfera jest między działami w VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Gumiś
@Pytanie

Atmosfera jest jak najbardziej pozytywna jeżeli się wywiązujesz z pracy i nie pijesz tak jak Pan z koparko ładowarki który nie ceni sobie za nic BHP I BEZPIECZENSTWO innych ludzi jestem ciekawy kiedy zareagują kierownicy budowy z alkomatem tak wiec jeżeli chcesz pracować i masz predyspozycje do tego to zapraszamy gorąco!

@Pytanie

Bardzo słaba. Zero kumunikacji, brak wsparcia. Każdy zrzuca obowiązki na innych. Nikt nic nie wie! Nie wiadomo, kto za co jest odpowiedzialny, a jak coś się stanie to wielkie afery i szukanie winnych. Nie polecam

Beata
@Pracownik

Skąd więc takie różnice w Waszych zdaniach? Autor wcześniejszego komentarza przedstawił sytuację zupełnie inaczej pisząc, że atmosfera jest pozytywna. Trochę się to kłóci ze sobą i nie wiem co mam na ten temat myśleć. Może ktoś jeszcze się wypowie?

@Gumiś

A czy pracownicy Varitexu spotykają się po godzinach pracy? Czy zespół jest zgrany? Mam nadzieję, że wciąż korzystasz z Gowork @Gumiś.

Maria Nowy wpis

Przeglądam stronę internetową VARITEX, znalazłam zakładkę Kariera: https://www.varitex.pl/kariera-2/, jednak link nie działa. Wiecie może czy szukają nowych pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek

A szkolenie bhp ile trwa w firmie?

Matylda

Czy są perspektywy dla osób świeżo po studiach w firmie Varitex? Praca jest rozwijająca?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Elo
@Pytanie

Praca zaczyna się od godz 7-17 W tym przerwa.

Ja

Tadku tzn. Radku Rzepecki, Ty cpunie pierd***y, oczerniasz ludzi bezpodstawnie! Jak Ci nie pasuje to wypierd...j i juz, po co masz sie stresowac. Brygadziste ze soba zabierz. Tyle.

@Ja

Tadek do Ja . Gościu Koparkowy Piotrze W . TADEK to nie Radek R . I nie znam gościa osobiście i uważam że źle zrobiłeś ze tu na forum firmy której pracujesz oczerniasz ludzi z imienia i nazwiska oraz lamiesz Rodo udostepnienie czyjeś danych osobowych i tego ile zarabia . A wiedz ze za to jest paragraf ,za coś takiego jest uj w upe. Powinieneś teraz przemyśleć to co napisales i pomówienia .(usunięte przez administratora) . Może powiedz za co straciłeś prawko jak taki wyleny jestes.

kolega
@Tadek

Nie mam pojecia o co tu chodzi. Nie wiem czy ty ogolnie ogarniasz swiat w jakim zyjesz? Moze mniej uzywek? Mylisz ludzi, to jedno, a drugie, zeby zlamac rodo to trzeba wskazac dokladnie o kogo chodzi. Ja na miejscu koparkowego posadzilbym cie za pomowienia, bo oczerniles chlopaka, ze bierze profity bo inaczej nie pracuje. Ciekawe jak to sie rozwinie. Szkoda wiecej pisac. Szacunek, ze wspolpracownicy jeszcze z toba wytrzymuja.

Kudłaty
@kolega

To że JCB żyje własnym światem i myśli tylko portfelem każdy wie. Bez suwenirow robic mu się nie chce.

Tadek

Info dla wszystkich .(usunięte przez administratora). Nikomu nie polecam . Zatruniaja umowa o pracę . A płacą z przerobu akordowego . Zapiatalasz jak wół robisz to czego nie masz w umowie a później i tak cie liczą po najniszej linni i mówią ze taki ujowy przerób. Jak na budowie ciągle czegoś brak i trzeba czekac a czas i terminy leca nieublagalnie . JEDNA KOPARKA NA TYLE EKIP I OCZYWIŚCIE KOPARKOWY JAK MU NIE POZMARUJESZ TO SIE NIE DOCZEKASZ BY CI POD BUDYNEK PRZYWIÓZŁ na czas . Manitu kupili za ludzi pieniądze i stoi pod biurem i sie kurzy . Brak posiłków regeneracyjnych .Zima idzie a tu brak porządnych cieplych roboczych rzeczy . Stanowczo nie polecam

Brygada RR
@Tadek

Rozbierz wiatę wartą twojej pensji 4000zł, a nie bezproduktywnie snujesz beznadziejne plany i dezorganizujesz funkcjonowanie brygady panie "aptekarzu Tadku". Jedyną prawdą z powyższej wypowiedzi jest system brygadowo-akordowy, który okazał się korzystny zarówno dla pracowników jak i dla firmy. Manitou i koparka cały czas w ruchu. Odzież i wypłata na czas. Umowa o pracę jest. Jeśli ktoś ma chęci do pracy i chociaż minimalne pojęcie o budowlance to dobrze tu zarobi. Moim skromnym zdaniem z czystym sumieniem mogę polecić opisywaną firmę.

Szlachta
@Tadek

Tadek a dlaczego sprzęt stoi? Co jest nie tak czy możesz coś więcej napisać o tej sytuacji? Dlaczego koparkowemu trzeba smarować? Przecież to koparkowy smaruje swój sprzęt i jak wyglądają godziny pracy ?

Ja
@Brygada RR

Ta wiata bedzie zrownana z ziemia w poniedzialek. Tylko ciekawe kto poniesie koszty, palet, desej, zabek? Moze Radziio a moze jego brygadzista?

@Brygada RR

Do Brygady RR.Gościu zajmuj sie swoją brygada i swoim portfelem a nie przypitalasz sie do wiaty . Sam byś takiej nie zrobił . A z takim intelektem to powinies robić w biurze . Ładnie się w opini (usunięte przez administratora) brygadziscie .... . Nikt tu do Ciebie sie nieprzypitala . A ty tak .do Tadka aptekarza .co zazdroscisz ze z niczego potrafi zrobić coś a to coś miało być dla ludzi bo zima idzie . A tu jakas urwa to rozwalila .

@Ja

Do Ja i Brygady RR .Mylicie sie oceniajac tu innych i zamiast wziąć sie do roboty to widać czym w pracy sie zajmujecie . Piotrze M i Tomku

aaa
@Tadek

(usunięte przez administratora) Co by nie mowic to ja ta firme zdecydowanie polecam, wszystko na czas, nic zlego nie moge powiedziec na obecne kierownictwo i obecna organizacje pracy.

Baca

Ogólnie ja pracuje od tego roku! I pracuje nadal Na moje oko firma Varitex jest jedna z najlepszych firm budowlanych jakie znam:-) praca od 7 do 17 z przerwami po 30min. Składki są odprowadzane zgodnie z polskim prawem również zgodnie z umową! Żaden prywaciarz nie da wam takich warunków jak VARITEX!!! Właściciel firmy czyli Pan Henryk jak i Pan Marcin dbają tutaj o to by praca była zrobiona jak należy!!! Dostajesz kasę i tak duża!!! Termin wypłaty 10 miesiąc w miesiąc pieniądze się zgadzają co do 1zł reasumując Firma pomimo tych złych komentarzy które tutaj są wylewane jest naprawdę solidna,stabilna i godna polecenia! Pozdrawiam serdecznie całe biuro na Ul.Żeromskiego jak i brygadziste Marcina który wie jak robotę sobie ułożyć aby była zrobiona kierowników budowy! Również i pozdrawiam Panią Sylwie bardzo sympatyczna osoba troszkę tylko więcej uśmiechu!

mirek

Potwierdzam wyplaty nie w terminie mowia ze wyplaty do 10 musza byc a tak naprawde robia przelew jak im sie podoba maja gdzies ludzi.

Tadek

Witam ja pracuje w tej firmie od sierpnia. Lipa straszna wyplaty po terminie balagan straszny brak logistyki zbrojarze maja byc murarzami cieslami oraz betoniarzami .zatrudniaja umowa o praca a pracujesz na akort i kasa od przerobu .masakra nikomu nie polecam . To wszysko do bani

Mirosław
@Tadek

Każdego miesiąca, w którym pracujesz w firmie VARITEX wystąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia? Zastanawiam się jeszcze, dlaczego panuje taki chaos wśród obowiązków, które mają powierzone osoby zajmujące się zawodowo zupełnie czym innym. Mam nadzieję, że w kilku słowach wyjaśnisz całą sprawę.

Jasta78

Jak wygląda atmosfera w firmie? Czy można pogodzić pracę w biurze z życiem rodzinnym, czy standardem jest wypracowywanie nadgodzin? Czy są duże rotacje? Ile firma ma pracowników?

Dawid
@Jasta78

@Jasta78, czy od czasu Twojego wpisu udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej, na temat pracy w VARITEX? Zastanawia mnie jak wygląda tam praca? Interesują mnie także zarobki i rotacja wśród personelu. Może ktoś z obecnych pracowników zechce się wypowiedzieć?

jozek

Prosilbym o napisanie czy sa jakies multsport karty,premie dodatki ? i czy pensja jest zawsze do 10 i ile w przyblizeniu wyglada

onn

Witam pracuje ktos w tej firmie jako zbrojarz? i moglby napisac cos o firmie?

mocu

Już dawno chciałam wystawić negatywną opinię, ale dałam sobię spokój. Zrezygnowałam z kilkuletniej współpracy z firmą i przeniosłam się do Varitexu do księgowości. I to był największy błąd. Teraz śledzę na pracuj.pl czy firma szuka nowych kandydatów do księgowości i o zgrozo co jakiś czas jest wystawiane ogłoszenie. LUDZIE DAJCIE SOBIĘ SPOKÓJ, COŚ NIE Z NAMI JEST NIE TAK TYLKO Z PANIAMI, KTÓRE SIEDZĄ W POKOJU KSIĘGOWYM!! Tak częsta rotacja musi o czymś świadczyć i to bardzo negatywnym. Księgowi odpuście sobię aplikowanie na to stanowisko!!! Szkoda nerwów i stresu ze zmianą pracy.

Iwona
@mocu

Mam świadomość tego, że masz raczej nie najlepsze wspomnienia związane z pracą w VARITEXIE. Ale tak naprawdę w ogóle nie wytłumaczyłaś, dlaczego masz tak złe zdanie o tym pracodawcy. Czy wynika ono z zbyt niskich zarobków, czy chodzi o coś zupełnie innego? Proszę, rozwiń swoją myśl.

EMKA

Mocu możesz cos więcej opowiedzieć o warunkach w Księgowości? Dlaczego masz takie negatywne zdannie nt firmy?

mocu
@EMKA

Najlepiej nie mieć swojego zdania, robić co karzą. Mam konkretne sytuacje na myśli, ale w szczegóły nie będę się wdawać. Nie chorować - po 2 dniach wziętego urlopu jak człowiek się rozłożył, po powrocie do pracy negatywne spojrzenia, cisza, nikt się do Ciebie nie odzywa. Mimo, że urlop na chorobę wzięłam przed 10-tym, nie przed 20 czy 25-tym. Nie spóźniać się, zawsze być przed 8h i siedzieć po godzinach. Tam to norma. Najgorsze, co by się nie wydarzyło to prezes rozmawia tylko z 1 stroną. Więc dla mnie tam była koszmarna atmosfera. Jak się komuś nie przypodobasz to męczysz się jeżdżeniem do pracy. Na początku pomyślałam może nie nadawałyśmy na tych samych falach ale z ciekawości śledzę na pracuj.pl oferty tej firmy. Szukali księgowej jak dobrze pamiętam w grudniu, w kwietniu, w czerwcu i teraz w sierpniu. Ja zrezygnowałam po m-cu i paru dniach. Nigdy nie wiesz gdzie trafisz, takie ryzyko zawodowe. Ale opinię zawsze można wystawić. Chociaż tyle można zrobić. Ja nauczyłam się czytać opinie o przyszłych pracodawcach. Przydatna rzecz. Oczywiście to jest moje indywidualne zdanie. Więcej już nie piszę w tej sprawie. Pałacyk bardzo ładny, ale ważniejsza jest atmosfera w pracy! Pozdrawiam wszystkich czytających.

Amandek

A z czego te rotacje w Varitexie wynikają? Na rozmowie obiecują jedno a potem wychodzi drugie czy generalnie zmęczenie materiału ludzkiego?

Iksiks
@Amandek

Tu nie ma żadnej rotacji. Zwyczajnie przyspieszają z budową. Sam pracuje tu od roku i nie miałem żadnych problemów czy z pieniędzmi czy z kadra kierownicza.

Iwona
@Iksiks

Post użytkownika @Amandek pochodzi z 2014. Od tego czasu sytuacja w VARITEX mogła przecież ulec poważnym zmianom. Ale dziękuję Ci bardzo serdecznie za opisanie nam aktualnej kondycji tego przedsiębiorstwa. Ciekawi mnie jeszcze kwestia ubezpieczenia zdrowotnego. Czy pracodawca ten zapewnia Wam nieograniczony dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

Piórko

Nie polecam tej firmy piszą w ogłoszeniu 3500 do 6000 tyś wielka ściema Kierownik varitexu nie ma w ogólnie pojecia o niczym i wprowadza stalting nie polecam

prawdziwy Piórko
@Piórko

Jestem po kolejnej wypłacie i mi się zgadza. Jak siedzisz ciągle na chorobowym a w robocie zamiast robić (usunięte przez administratora) to nie dziw się potem. Przestań też się podszywać pod ludzi!!!

Edward
@prawdziwy Piórko

Pracujesz w dalszym ciągu w firmie VARITEX? Mógłbyś napisać, jak wygląda kwestia ewentualnych dodatków do wynagrodzenia? Chciałbym dowiedzieć się, czy można liczyć na ewentualne bonusy i premie, które sprawią, że pensja stanie się bardziej atrakcyjna. Mam nadzieję, że podzielisz się informacją w tym zakresie.

Roman
@Edward

Edek zatrudnij się będziesz miał dodatek ze będziesz miał bonus że będziesz tyrał 12 godz taki będziesz miał dodatek razem z bonusem powodzenia

DFOLT

Мы бригада строителей.И мы ценим поступки бригадира он решает и думает за нас всех.Таких бы людей да побольше.

Varitex
@DFOLT

https://www.olx.pl/i2/shop/?shop=i3gIr Proszę o kontakt ws. współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o VARITEX sp z o.o. sp.k. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VARITEX sp z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 48 ocen.
VARITEX sp z o.o. sp.k.