VARITEX sp z o.o. sp.k.

Opinie o VARITEX sp z o.o. sp.k.

Oferta specjalista ds. sprzedaży nieruchomości ma coś, czego szukam, mianowicie forma zatrudnienia to uop, a nie b2b, które jest raczej regułą w branży. Dlatego pozwolę sobie na więcej pytań: jaka jest podstawa PLN brutto? Czy obowiązują prowizje od sprzedaży? Ile nowy specjalista ma po wdrożeniu czasu na pierwszą transakcję, aby być uznanym za skutecznego?

zzz Nowy wpis

Witam Jakie warunku pracy i płacy na stanowisku "Manager ds. projektów inwestycyjnych"? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Szukają kogoś na stanowisko operator biogazowni. Wymagają posiadania uprawnień do obsługi ładowarki oraz wózka widłowego. Czy któreś z tych kursów można już zrobić pracując w firmie? Wysyłają nowych na dodatkowe szkolenie? Ktoś z pracownków mógłby mi napisać?

Mar37 Nowy wpis

Pracowałem w Varitex dość długi okres, musiałem odejść bo mieszkam poza Łodzią i dojazdy były zbyt uciążliwe. Moja opinia na temat tej firmy jest bardzo pozytywna. Dużo się tu dzieje ???? ale można się dużo nauczyć – traktuje to na plus. Wynagrodzenie ok, atmosfera i warunki pracy – super.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w VARITEX sp z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Elo

Praca zaczyna się od godz 7-17 W tym przerwa.

Beata
@Elo

Czy zawsze wychodzi się z pracy o 17? Czy może czasami zdarzają się jakieś nadgodziny? Jeśli tak, to jak często i jak są rozliczane? Czy przerwa jest płatna? W jaki dni się pracuje? Czy weekendy również wchodzą w grę w Varitexie?

pracownik biurowy

W biurze pracujemy od 8 do 16

Bartek85

Jaka atmosfera panuje w biurze? Czy są jakieś dodatkowe benefity? Czy są premie?

Emilia
@Bartek85

W biurze ok a na jakim stanowisku dokładnie? Plus może już wiesz, bo się dowiedziałeś, napiszesz jak co??

Ro

U chodzilem szie o prace, wykonalem co bylo odemnie rzadane i po kontrole doktora zakonczyl szie kontak, nikt niedzwoni, w poniedzalek mialo bucz szkolenie bhp. Ani sms z adresem, nic, co to za podejszczie do kandydata? Taka firma nie jest powazna chyba ale jakysz cyrk.

Perak
@Ro

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi dla wybranych kandydatów jak z resztą każda. A jak chcesz pracować od ręki to idz do gościa o nazwisku Morawiec on cie przyjmie będziesz miał robotę od ręki i języka się nauczysz.

@Ro

Cześć @Ro, nie bardzo rozumiem ( w poście jest dużo literówek). Czy brałeś udział w rozmowie rekrutacyjnej do Varitexu? Jeśli tak to na jakie stanowisko napisz proszę.

Jaka atmosfera jest między działami w VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Gumiś

Atmosfera jest jak najbardziej pozytywna jeżeli się wywiązujesz z pracy i nie pijesz tak jak Pan z koparko ładowarki który nie ceni sobie za nic BHP I BEZPIECZENSTWO innych ludzi jestem ciekawy kiedy zareagują kierownicy budowy z alkomatem tak wiec jeżeli chcesz pracować i masz predyspozycje do tego to zapraszamy gorąco!

Bardzo słaba. Zero kumunikacji, brak wsparcia. Każdy zrzuca obowiązki na innych. Nikt nic nie wie! Nie wiadomo, kto za co jest odpowiedzialny, a jak coś się stanie to wielkie afery i szukanie winnych. Nie polecam

Beata

Skąd więc takie różnice w Waszych zdaniach? Autor wcześniejszego komentarza przedstawił sytuację zupełnie inaczej pisząc, że atmosfera jest pozytywna. Trochę się to kłóci ze sobą i nie wiem co mam na ten temat myśleć. Może ktoś jeszcze się wypowie?

@Gumiś

A czy pracownicy Varitexu spotykają się po godzinach pracy? Czy zespół jest zgrany? Mam nadzieję, że wciąż korzystasz z Gowork @Gumiś.

Maria

Przeglądam stronę internetową VARITEX, znalazłam zakładkę Kariera: https://www.varitex.pl/kariera-2/, jednak link nie działa. Wiecie może czy szukają nowych pracowników?

A szkolenie bhp ile trwa w firmie?

Matylda

Czy są perspektywy dla osób świeżo po studiach w firmie Varitex? Praca jest rozwijająca?

Hej, czy w firmie VARITEX sp z o.o. sp.k. płacą za nadgodziny?

Przemo

A na jakie stanowisko ?

Tadku tzn. Radku Rzepecki, Ty cpunie pierd***y, oczerniasz ludzi bezpodstawnie! Jak Ci nie pasuje to wypierd...j i juz, po co masz sie stresowac. Brygadziste ze soba zabierz. Tyle.

Tadek

Tadek do Ja . Gościu Koparkowy Piotrze W . TADEK to nie Radek R . I nie znam gościa osobiście i uważam że źle zrobiłeś ze tu na forum firmy której pracujesz oczerniasz ludzi z imienia i nazwiska oraz lamiesz Rodo udostepnienie czyjeś danych osobowych i tego ile zarabia . A wiedz ze za to jest paragraf ,za coś takiego jest uj w upe. Powinieneś teraz przemyśleć to co napisales i pomówienia .(usunięte przez administratora) . Może powiedz za co straciłeś prawko jak taki wyleny jestes.

kolega
@Tadek

Nie mam pojecia o co tu chodzi. Nie wiem czy ty ogolnie ogarniasz swiat w jakim zyjesz? Moze mniej uzywek? Mylisz ludzi, to jedno, a drugie, zeby zlamac rodo to trzeba wskazac dokladnie o kogo chodzi. Ja na miejscu koparkowego posadzilbym cie za pomowienia, bo oczerniles chlopaka, ze bierze profity bo inaczej nie pracuje. Ciekawe jak to sie rozwinie. Szkoda wiecej pisac. Szacunek, ze wspolpracownicy jeszcze z toba wytrzymuja.

Kudłaty
@kolega

To że JCB żyje własnym światem i myśli tylko portfelem każdy wie. Bez suwenirow robic mu się nie chce.

Tadek

Info dla wszystkich .(usunięte przez administratora). Nikomu nie polecam . Zatruniaja umowa o pracę . A płacą z przerobu akordowego . Zapiatalasz jak wół robisz to czego nie masz w umowie a później i tak cie liczą po najniszej linni i mówią ze taki ujowy przerób. Jak na budowie ciągle czegoś brak i trzeba czekac a czas i terminy leca nieublagalnie . JEDNA KOPARKA NA TYLE EKIP I OCZYWIŚCIE KOPARKOWY JAK MU NIE POZMARUJESZ TO SIE NIE DOCZEKASZ BY CI POD BUDYNEK PRZYWIÓZŁ na czas . Manitu kupili za ludzi pieniądze i stoi pod biurem i sie kurzy . Brak posiłków regeneracyjnych .Zima idzie a tu brak porządnych cieplych roboczych rzeczy . Stanowczo nie polecam

Brygada RR
@Tadek

Rozbierz wiatę wartą twojej pensji 4000zł, a nie bezproduktywnie snujesz beznadziejne plany i dezorganizujesz funkcjonowanie brygady panie "aptekarzu Tadku". Jedyną prawdą z powyższej wypowiedzi jest system brygadowo-akordowy, który okazał się korzystny zarówno dla pracowników jak i dla firmy. Manitou i koparka cały czas w ruchu. Odzież i wypłata na czas. Umowa o pracę jest. Jeśli ktoś ma chęci do pracy i chociaż minimalne pojęcie o budowlance to dobrze tu zarobi. Moim skromnym zdaniem z czystym sumieniem mogę polecić opisywaną firmę.

Szlachta
@Tadek

Tadek a dlaczego sprzęt stoi? Co jest nie tak czy możesz coś więcej napisać o tej sytuacji? Dlaczego koparkowemu trzeba smarować? Przecież to koparkowy smaruje swój sprzęt i jak wyglądają godziny pracy ?

@Brygada RR

Ta wiata bedzie zrownana z ziemia w poniedzialek. Tylko ciekawe kto poniesie koszty, palet, desej, zabek? Moze Radziio a moze jego brygadzista?

@Brygada RR

Do Brygady RR.Gościu zajmuj sie swoją brygada i swoim portfelem a nie przypitalasz sie do wiaty . Sam byś takiej nie zrobił . A z takim intelektem to powinies robić w biurze . Ładnie się w opini (usunięte przez administratora) brygadziscie .... . Nikt tu do Ciebie sie nieprzypitala . A ty tak .do Tadka aptekarza .co zazdroscisz ze z niczego potrafi zrobić coś a to coś miało być dla ludzi bo zima idzie . A tu jakas urwa to rozwalila .

Tadek

Do Ja i Brygady RR .Mylicie sie oceniajac tu innych i zamiast wziąć sie do roboty to widać czym w pracy sie zajmujecie . Piotrze M i Tomku

aaa
@Tadek

(usunięte przez administratora) Co by nie mowic to ja ta firme zdecydowanie polecam, wszystko na czas, nic zlego nie moge powiedziec na obecne kierownictwo i obecna organizacje pracy.

Baca

Ogólnie ja pracuje od tego roku! I pracuje nadal Na moje oko firma Varitex jest jedna z najlepszych firm budowlanych jakie znam:-) praca od 7 do 17 z przerwami po 30min. Składki są odprowadzane zgodnie z polskim prawem również zgodnie z umową! Żaden prywaciarz nie da wam takich warunków jak VARITEX!!! Właściciel firmy czyli Pan Henryk jak i Pan Marcin dbają tutaj o to by praca była zrobiona jak należy!!! Dostajesz kasę i tak duża!!! Termin wypłaty 10 miesiąc w miesiąc pieniądze się zgadzają co do 1zł reasumując Firma pomimo tych złych komentarzy które tutaj są wylewane jest naprawdę solidna,stabilna i godna polecenia! Pozdrawiam serdecznie całe biuro na Ul.Żeromskiego jak i brygadziste Marcina który wie jak robotę sobie ułożyć aby była zrobiona kierowników budowy! Również i pozdrawiam Panią Sylwie bardzo sympatyczna osoba troszkę tylko więcej uśmiechu!

mirek

Potwierdzam wyplaty nie w terminie mowia ze wyplaty do 10 musza byc a tak naprawde robia przelew jak im sie podoba maja gdzies ludzi.

Tadek

Witam ja pracuje w tej firmie od sierpnia. Lipa straszna wyplaty po terminie balagan straszny brak logistyki zbrojarze maja byc murarzami cieslami oraz betoniarzami .zatrudniaja umowa o praca a pracujesz na akort i kasa od przerobu .masakra nikomu nie polecam . To wszysko do bani

Mirosław
@Tadek

Każdego miesiąca, w którym pracujesz w firmie VARITEX wystąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia? Zastanawiam się jeszcze, dlaczego panuje taki chaos wśród obowiązków, które mają powierzone osoby zajmujące się zawodowo zupełnie czym innym. Mam nadzieję, że w kilku słowach wyjaśnisz całą sprawę.

Jasta78

Jak wygląda atmosfera w firmie? Czy można pogodzić pracę w biurze z życiem rodzinnym, czy standardem jest wypracowywanie nadgodzin? Czy są duże rotacje? Ile firma ma pracowników?

Dawid
@Jasta78

@Jasta78, czy od czasu Twojego wpisu udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej, na temat pracy w VARITEX? Zastanawia mnie jak wygląda tam praca? Interesują mnie także zarobki i rotacja wśród personelu. Może ktoś z obecnych pracowników zechce się wypowiedzieć?

jozek

Prosilbym o napisanie czy sa jakies multsport karty,premie dodatki ? i czy pensja jest zawsze do 10 i ile w przyblizeniu wyglada

onn

Witam pracuje ktos w tej firmie jako zbrojarz? i moglby napisac cos o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o VARITEX sp z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy VARITEX sp z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

VARITEX sp z o.o. sp.k.