Rybaczówka Wygonin mdm Spółka akcyjna

Opinie o Rybaczówka Wygonin mdm Spółka akcyjna

Wędkarz

Pojechałem do Wygonina obiecując sobie wiele. Zarezerwowałem sobie miejsce.Prawda że byłem tam po raz pierwszy i nie znałem rozmieszczenia tych stanowisk. Kiedy dokonywałem rezerwacji nikt mi nie powiedział że to stanowisko jest po drugiej stronie jeziora i nie można tam dotrzeć samochodem żeby dowieść sprzęt. Poinformowałem panią z rybaczówki że wobec tego z tego stanowiska nie skorzystam. Wskazała mi pomost z którego gościnnie miałem skorzystać. Byłem na tym pomoście może z godzinę i okazało się że w tym miejscu jezioro jest tak zarośnięte, że za każdym zwijaniem wędki wyciągałem zwały roślinności. Pani z rybaczówki pojawiła się prawie natychmiast i skasowała 60 zł przyznając że to miejsce jest bardxo niekorzystne do łowienia. Za co zapłaciłem te 60 zł to nie wiem. Zaraz po skasowaniu 60 zł zwinąłem sprzęt i już tam się nie pokazałem. Samo jezioro wyglądało na martwe. Nie zauważyłem śladu żerowania ryb ani ich jakielkolwiek obecności. Niwe zauważyłem też żadnego ptactwa tak jak na innych jeziorach. Wymagania regulaminowe dla łowiących za to są bardzo rygorystyczne. Nawet zadbano o używanie haczyków bezzadziorowych. Reasumując to łowisko to kompletna nędza. Wygórowane opłaty i nic poza tym. Pani sama przyznała żę dwóch facetów którzy zaczaijli się na karpia przez dwa tygodnie żadnego nie złowili. Nigdy już tam nie pojadę. Wyjechałem gdzie indziej gdzie opłata była 10 zł za dzień i coś tam złaoałem.

Zostaw opinię o Rybaczówka Wygonin mdm Spółka akcyjna - Wygonin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rybaczówka Wygonin mdm Spółka akcyjna