Biotop Biuro Inżynierii Środowiska

Wrocław

Opinie o Biotop Biuro Inżynierii Środowiska

ktoś

Odradzam. Pracownice to towarzystwo wzajemnej adoracji, rozdzielająca robotę to zakompleksiona stara panna, o wszystko się czepia, a jedna z pań z administracji ma minę jak kot sra**cy na pustyni, bez kija nie podchodź. Szef to cwaniak, szuka darmowej/taniej siły roboczej, weźmiesz zwolnienie to na twoje miejsce już jest ktoś inny, robi problemy z papierami, chociaż ich uzupełnienie to jego zas**ny obowiązek. Płaci marnie, stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o Biotop Biuro Inżynierii Środowiska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biotop Biuro Inżynierii Środowiska