Opinie o Biotop Biuro Inżynierii Środowiska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biotop Biuro Inżynierii Środowiska, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biotop Biuro Inżynierii Środowiska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biotop Biuro Inżynierii Środowiska w Wrocław

Igor Nowy wpis

Czy dobrze się pracuje w biurze ? Jakie macie stawki?

kandydat Nowy wpis

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie , aplikowałem i dostałem zaproszenie na rozmowę. Byłem trochę zrażony lokalizacją, jednak ma ona swoje plusy- dojazd zajmuje więcej czasu, ale za to brak korków w przeciwieństwie do centrum miasta. Zastanowiły mnie niezbyt pochlebne opinie, niepotrzebnie. Nie mogę wypowiedzieć się na temat atmosfery w działach, ale po samej rozmowie odniosłem pozytywne wrażenie, byłem na różnych rozmowach i ta, jak dotąd była najmniej korporacyjna. Pytania były konkretne i dotyczyły stanowiska. Atmosfera podczas rozmowy była miła i profesjonalna, sama rozmowa trwała ok. 30 min. Niestety nie zostałem zaproszony do drugiego etapu, jednak jeśli ponownie pojawi się ogłoszenie spróbuję jeszcze raz.

Smilr Nowy wpis

Zasanawiam czy wybrać się do nich osobiście z cv, pracownik biurowy to coś co mnie interesuje tylko wszystkie osoby z linkedin , które tu pracowały mają w opisie b2b, sprzedaż, telefoniczny kontakt i nikt specjalnie długo tam nie pracował wiec obawiam się, że to call center :/ a siedzibę mają na Bartoszycach, a to kawałek drogi dla mnie. Dlatego czy ktoś mógłby mi udzielić rzetelnej odpowiedzi co robi się na stanowisku pracownika biurowego sektora zaproszeń?

ktoś

Odradzam. Pracownice to towarzystwo wzajemnej adoracji, rozdzielająca robotę to zakompleksiona stara panna, o wszystko się czepia, a jedna z pań z administracji ma minę jak kot sra**cy na pustyni, bez kija nie podchodź. Szef to cwaniak, szuka darmowej/taniej siły roboczej, weźmiesz zwolnienie to na twoje miejsce już jest ktoś inny, robi problemy z papierami, chociaż ich uzupełnienie to jego zas**ny obowiązek. Płaci marnie, stanowczo odradzam.

logo firmy Elektryk /pomocnik elektryka/brygadzista
Zbart Electric Krzysztof Frysztak
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Windykacji Polubownej
Wrocław
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
(102 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Biotop Biuro Inżynierii Środowiska - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Biotop Biuro Inżynierii Środowiska