Z.P.O. Cora-Tex S.A.

Krasnystaw

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Z.P.O. Cora-Tex S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.O. Cora-Tex S.A.

ala

Ten zakład to jeden wielki chłam! Wyzyskiwanie pracowników, praca po 10, 12,14 godzin to norma, o wynagrodzeniu za nadgodziny nie ma mowy, jak nie daj Boże się odezwiesz w tym temacie to zaczną Cie gnębić, ewentualnie zwolnią jeśli Ci cos nie pasuje... urlopy niewykorzystane z kilku lat, o dzień wolny trzeba męczyć, prosić, majstrowa nie rozumie, że ktoś jest chory, dziecko ma chore, czy umarł komuś bliski. Robić od rana do nocy za psie pieniądze i nic sie nie odzywać. 1000zł i to jeszcze czasem w ratach.... Jedna wielka tragedia...

Naemai
@ala 12.11.2014 10:45
Ten zakład to jeden wielki chłam! Wyzyskiwanie pracowników, praca po 10, 12,14 godzin to norma, o wynagrodzeniu za nadgodziny n...

Mama pracuje tam ponad 30 lat, opowiadała że koleżankę w nocy zabrało pogotowie, leżała kilka dni w szpitalu, a jak wróciła do pracy to majstrowa się darła, że tak się nie robi, bo wzór wychodzi i mają dużo pracy. Ludzie mają niezliczone ilości urlopu pełnopłatnego a szefostwo każe pracownikom podpisywać oświadczenia, że nie chcą urlopu pełnopłatnego tylko bezpłatny. Praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin, lub 5 dni w tygodniu po 10 godzin. Jeżeli przyjdzie do pracy ktoś nowy to popracuje parę dni i się zwalnia, i nic dziwnego. Warunki pracy na zespołach skandaliczne!!!

Zostaw opinię o Z.P.O. Cora-Tex S.A. - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.O. Cora-Tex S.A.