I.O. VENEZIA

Wrocław

Opinie o I.O. VENEZIA

wyrwna

to że brak szacunku to fakt, prawo pracy maja tam osoby bez własnego zdania, które zrobia wszystko dla ,, venezii,, fakt jest taki że sprzedaje się tam chińskie buty- made in china albo made in indonezia, wiem bo sama zmywaczem do paznokci scierałam te napisy, aaa no i sprzedaż butów z ,, odzysku,, z reklamacji, buty trzeciego gatunku, kupywane za grosze, klejone na zapleczach sklepów bo w rękach sie rozpadaja i wstyd klientowi podać, mobbing, przez kierowniczkę i regionalna które same nie maja pojecia o polowie dokumentów, nie mówiąc o asortymencie , a wymagaja tego od pracowików, płaca dobra - ale co z tego skoro cię nie sznują!!!

Zostaw opinię o I.O. VENEZIA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I.O. VENEZIA