W&B

Opinie o W&B

kolin

Widzę , że już od dawien dawna nikt nie wypowiadał się w temacie WB Staffing. Przede wszystkim trzeba u nich zwrócić uwagę na to , jakie umowy proponują

super

jin

a jak jest teraz?

byłyPracownik

nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! totalna masakra !!!! omijac z daleka !!!!!!!!!

tv

bardzo cenne informacje, pomogły mi w podjęciu decyzji

anonim - 2009-06-21 17:49:01 Słowa kojarzące się z W&B (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w W&B: Najbardziej nie podobało mi się w W&B: W&B: stresująca, wyczerpująca, wykorzystująca Rozwój: stagnacja lub równanie w dół Atmosfera: przy kierowniku - jak w kościele, wśród pracowników - normalna Stawka: zależy od stanowiska, grafik: 15 zł, produkcja: 7 zł, kierownik: 40 zł Podoba: nazwa firmy Nie podobało: wszystko oprócz nazwy

Zostaw opinię o W&B - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W&B