Opinie o Tsl Elektronik Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tsl Elektronik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tsl Elektronik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tsl Elektronik Sp. z o.o. w Warszawa

Alex Nowy wpis

Przed wyprowadzką z Wawy niemiaszek olał faktury za zlecenia. Pracowników traktował jak (usunięte przez administratora) I tyle w temacie.

Obiektywny Nowy wpis

Firma produkująca na rynki zachodnie wysoko zaawansowane technologicznie urządzenia telekomunikacyjne. ( Właścicielem jest obywatel niemiecki, od wielu lat żyjący w Polsce, osoba w podeszłym wieku) Klientami są tak podmioty gospodarcze jak i panstwowe (min niemiecka czy austriacka policja) . Oczekiwania w stosunku do kadry, wysokie, tak w zakresie wiedzy merytorycznej jak i umiejętności technicznych. Jak na obecny czas, warunki płacowe niezłe. W dużym stopniu to zespół określa czy nowy pracownik spełnia warunki na dane stanowisko. Znam tą firmę od kilku lat i mogę stwierdzić że nie odbiega zanadto od ogólnych standardów. (usunięte przez administratora)Po przeprowadzce do Gorzowa sytuacja się unormowała. Jestem dla tej firmy pełen uznania za stabilne trwanie na rynku, pomimo problemów obecnej pandemii. (usunięte przez administratora)

Anatol Nowy wpis

Mam wrażenie, że ktoś chce zaszkodzić firmie. Nigdzie nie ma informacji którą podał @Nie znany

Dmk Nowy wpis

THX za info, a już chciałem aplikować do firmy i to byłby duży błąd.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tsl Elektronik Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bartosz

@Nie znany Skąd są te rewelacje, że w Warszawie będzie zamknięte? Nigdzie nie ma takich informacji.

Nie znany

TSL Elektronik Sp. z o.o. W Warszawie zamkną firmę... ;) to na Gorzowie teraz obiecuje gruszki na wierzbie :| i znów szuka pracowników :P Ciekawe, czy dalej wypłaty w nie terminie (gruuubo po dziesiątym każdego miesiąca) oraz nie płaci za sprzedany urlop. UWAGA!! potrafi lecieć w kulki z ZUS'em :(

Nikt z znikąd

Na Gorzowie znów szuka ludzi. Radzę przyszłym pracownikom by pilnowali Swoich składek w ZUSie, bo z płacenie ten pan ma spory problem :/

Jan
@Nikt z znikąd

Piszesz, że są przyjęcia do firmy. Czy mógłbyś dodać, na jakie stanowiska odbywa się rekrutacja? Napisz proszę także kilka słów o atmosferze w pracy i rodzaju umów zawiera pracodawca z nowymi pracownikami. Jest to zwyczajne zlecenie, czy na czas określony? Myślę, że warto poruszyć ten temat tu na forum. Umowa - tuż po wynagrodzeniu - jest często czynnikiem decydującym o podjęciu zatrudnienia w danym miejscu.

Potwierdzam to co wyżej napisane. Odział w Gorzowie to nieporozumienie. Właściciel sam niszczy tą firmę, właściwie już ją zniszczył. Obecnie czeka na jakiś cud który go uratuje. Problem z wypłatami w terminie, komunikacja zerowa jak i do końca dnia pracy nie wiadomo co i ile ma się zrobić. Jedynie co to obietnice pisane palcem na wodzie, nie polecam tu pracy.

Gosść

Odział tej firmy w Gorzowie Wlkp to porażka. Zarządzający prowadzi firmę, bez żadnej podstawowej wiedzy o elektronice. Brak kompetentnych osób, brak rozwoju strata czasu

Brak rozwoju, firma bez przyszłości, szef Niemiec w podeszłym wieku, który zatrzymał się w rozwoju na latach 90. Mobbing z jakby z czasów wojennych

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie TSL Elektronik Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Tsl Elektronik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tsl Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tsl Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tsl Elektronik Sp. z o.o.
  • Płowiecka 5 A
    04-501 Warszawa
  • NIP: 9521961600 KRS: 0000227094

Tsl Elektronik Sp. z o.o.