SANIT-POL S.C.

Łódź

Opinie o SANIT-POL S.C.

?

Przez 1 miesiąc umowa zlecenie za 1600,następna na 3-mc na 30% od zlecenia np. przepych 120zł bez faktury, dzielony na 7 osób(7 osoba szef) tj.40zł : 7 = 5,70 na osobę w tym koszty (paliwa,wypożyczania narzędzi,napraw narzędzi, Materiału ) jeśli doczekasz i dostaniesz tą umowę ,w ciągu 1 miesiąca 6 osób nie doczekało. Praca od 7.00 rano do 20.00 , praca w soboty ,dyżury w sobotę i niedzielę całodobowe pod telefonem bez dodatkowych profitów(niepłatne). Ogólnie praca polega na sprężynie i łopacie.Udrażnianie deszczówek i kanalizacji Plusy : wystarczy dowód i Prawo jazdy do przyjęcia, Pierwsza wypłata gwarantowana Minusy ; nie wiesz ile zarobisz(a ile firma faktycznie zarobiła w miesiącu) twoje 30% do podziału,ogólny chaos,brak zorganizowania prac,narzędzi, nie określona ilość godzin pracy, brak wolnych dni od pracy, rotacja pracowników, praca na miesiąc i kilka dni za free,

Zostaw opinię o SANIT-POL S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANIT-POL S.C.