PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEGA S.C. GRZEGORZ I TADEUSZ LAMPART

Biała

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEGA S.C. GRZEGORZ I TADEUSZ LAMPART

Dzekson

Witam jeśli kiedy ktoś chciał się przyjąć do pracy do Firmy MEGA s.c LAMPART z. Borku starego. Nie radzę to nie firma tylko Oszuści nie wypłacają nie mają kasy a by chcieli żeby pracować. Chodzą do kościoła a ludzi wykorzystują i oszukują. OSTRZEŻENIE . !!!!!!

Masz nowe informacje o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEGA S.C. GRZEGORZ I TADEUSZ LAMPART ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEGA S.C. GRZEGORZ I TADEUSZ LAMPART - Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEGA S.C. GRZEGORZ I TADEUSZ LAMPART