Zakład Budowlany - Z.Olejnik

Różanki

Opinie o Zakład Budowlany - Z.Olejnik

były kontrahent

ta firma jest praktycznie bankrutem. oknami i drzwiami walą do nich komornicy. nie obierają telefonów. w biurze została jedna kobieta. reszty biura już nie ma. w tej chwili jest ostatni moment, żeby skierować sprawę do sądu i potem cokolwiek odzyskać. już teraz sprzęt, nieruchomości i wierzytelności są pozajmowane. część w najbliższym czasie będzie licytowana. w tej chwili tworzą sp. z o.o., żeby uciec przed odpowiedzialnością. firma istniała tyle lat...

Zostaw opinię o Zakład Budowlany - Z.Olejnik - Różanki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlany - Z.Olejnik