KAJA Piotr Czucha

Kościerzyna

Opinie o KAJA Piotr Czucha

dejmon

ten co to pisał to zajebisty analfabeta wez się za naukę a pożniej idz gdzie kolwiek do pracy

piotr

witam pana panie piottrze bym by bardzo zainteresowany wspullpraca ale muglbym jedna najwarzniejsza dlamie informacie uzyskac jaki wymiar pracy godzinowo wyglada to u pana a pytam poniewasz mam male dziecko i niewiem czy uda sie pogodzic z opieka dziecka itp a jak narzie to na opiekunke brak finasuw jak by tak wprzyblirzeniu odp pan od do bylbym wdzieczny bardzo a naprawde z czecia bym u pana podjol prace jak bedzie mozliwosc pogodzenia tego mego tymczasowego problemu zgury dzieki wielkie pozdrawiam

Zostaw opinię o KAJA Piotr Czucha - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAJA Piotr Czucha