Taxi Service Sopot

Sopot

Opinie o Taxi Service Sopot

Kasia

OPTI TAXI SOPOT Opti Taxi Sopot.Nie polecam.Zamówiłam takxi przed koncertem , o godzinie około 16.30 na 19.00. Pani powiedziala ze bez problemu ,dostane sms z potwierdzeniem , nie uprzedziła ze może byc problem. Okolo 18.30 zadzwoniono do mnie z informacja ze jednak taxi nie będzie i nic nie poradzi. Jestem z Łodzi i tam nigdy nie bylo takich sytuacji. Co to wogole za korporacja ??? G... warta. Zdecydowanie nie polecam nikomu..

xxx

Kursy z biura są dość wymagające, ale myślę, że na spokojnie można u nich liczyć na dość stabilne zatrudnienie. W końcu dbałość o pracę sprawia że są lepsze zarobki.

marzena

Pragne zpanstwem podzielic sie przykrym incydentem ktory spotkal mnie ze strony taksowkarzy 19194.Przyjechalam na kilka dni do mojego uroczego Sopotu,wieczorem spotkalam sie ze znajomymi na deptaku.Wieczor byl cudowny,pogoda,atmosfera poprostu bajka.Niestety poznym wieczorem czar prysl-poczulam sie niedobrze,nie chcac psoc wieczoru znajomym przeprosilam i udalam sie na postoj za tunelem.Z daleka slyszalam wulgarne slowa i zobaczylam kilku aroganckich taksowkarzy.W stresie minelam ich chcac skorzystac zinnej taksowki,niestety nie bylo innych.Na poprzecznej ulicy zlapalam taxi,kierowca byl mily i kulturalny,wyjasnil mi MAFIJNE zasady funkcjonowania wspomnianego postoju.Opisuje to ku przestrodze innym.

beata

nie wiem jak z rekrutacją, ale dyspozytorki mają super, nie bardzo wiedziałam gdzie jestem, padł mi akumulator w aucie, zadały dwa pytania... ustaliły moje miejsce "telepatycznie", i za pięć minut była taksówka z kablami rozruchowymi. Podziękowania

Zostaw opinię o Taxi Service Sopot - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxi Service Sopot