KRZYŚ-POL KRZYSZTOF GIERUS

Twardogóra

Opinie o KRZYŚ-POL KRZYSZTOF GIERUS

xxx

Gdyby nie Pani Dyrektor ten zakład całkiem inaczej by funkcjonował.

RRR
@xxx 16.12.2016, 09:34
Gdyby nie Pani Dyrektor ten zakład całkiem inaczej by funkcjonował.

Już by nie funkcjonował bo by go już nie było , tylko dzięki dyrektorce jeszcze ta firma istnieje

betty

Ja jestem zadowolona z pracy, mili ludzie, zarobki mi jakos za bardzo też nie przeszkadzały ale zgadzam się pani dyrektor to im sie mega nie udala

synek

Wszyscy wiedzą za co dostaje 5000 zł na miesiąc . Na pewno nie przez uczciwą pracę , bo nie nadaje się na stanowisko dyrektora .

Szukasz pracy?

synek

tak repezentuje ze szefowi daje i tak robi

Syn p. Dyrektor
@synek 01.12.2016, 20:49
tak repezentuje ze szefowi daje i tak robi

Kolego a wyprowadzić ci jedynki na spacer?

Nick897

Najlepsze koleżaneczki najlepiej mają płacone a reszcie jak się chce tyle zapłacą !!! .

JAGODA

JA PRACUJE W KRZYSPOLU TROCHE CZASU I NIE MAM TAKICH PROBLEMÓW Z PANIA DYREKTOR ZAWSZE POMOZE ROZWIAZE PROBLEM IDE MOWIE ZE TO JEST NIE TAK I PANI DYREKTOR ZARAZ ZALATWIA SPRAWE DRUGA SPRAWA JA NIGDY NIE MIALAM PROBLEMOW Z FINANSAMI ZAWSZE WYPLACONE WSZYSTKO JAK SIE NALEZY ! PO 3 JAK SIE SZANUJE PRACODAWCE TAK PRACODAWCA SZANUJE CIEBIE! PO 4 KAZDY DYREKTOR ZAKLADU MUSI WYGLADAC SZYKOWNIE BO REPREZENTUJE ZAKLAD PRACY ! JAK SZANUJECIE PRACE TAK PRACA WAM SIE ODPLACA!!! POZDROWIENIA DLA PANI DYREKTOR :)

Szanowna Pani Dyrektor

A dlaczego się nikt nie podpisze tylko tak anonimowo , piszecie kompletne kłamstwa i oszczerstwa skoro macie odwagę pisać takie kłamstwa to dlaczego nie macie odwagi się podpisać.

anonimowo

Nikomu nie polecam tej firmy. Ogólnie atmosfera jest fajna jak nie ma szanownej pani dyrektor . Uważa sie za,najpiękniejszą s wogole nie nadaje się na to stanowisko. Dużo pieniędzy okrada ludziom z wyplaty . Za nadgodziny tez nie chce płacić. Najlepiej trzeba bylo by naslac PIP żeby sprawdzili jak jest . Traktują ludzi bez szacunku . Ta firma byla inna bez niej,. Ma niewyparzoną buzię . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. !!!!

luka 112

Dokładnie. Robia i placa jak chcą . Nigdy więcej nie wrócę do tego zakladu. Oszukują na pieniądzach .

Smerf2

Też jesten za tym zeby nasłac PIP może to cos zmieni

Justin89

Popieram powyższe opinie. Nie polecam .

Xyx

Dokladnie. Nie maja szacunku do pracownika . Ten zakład jest taki przez szanowna pania dyrektor. Też nie polecam pracy w tej firmie . Banda złodziei . Najlepiej nasłać na nich PIP.

Zostaw opinię o KRZYŚ-POL KRZYSZTOF GIERUS - Twardogóra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRZYŚ-POL KRZYSZTOF GIERUS