J.M.G. Motocykle

Sokołowice

Opinie o J.M.G. Motocykle

adam

Świetny sklep, zatrudniają profesjonalistów, którzy umieją doradzić w wyborze. Części sprawne i po korzystnej cenie. Polecam

Ned

Świetny serwis, w którym pracują fachowcy, którzy dobrze się znają na swojej pracy. Polecam.

WiesławWszywka
@Ned 25.07.2013 11:40

Romet jest produkowany w chinach w fabryce Jonway , info dla tych co o chinach wiedza niewiele tak samo w chinach jest produkowany Barton Kingway Benzer Junak, niema polskiej produkcji . chiny rzadza swiatem taka prawda http://serwisciezarowek.pl/motoryzacja-zainteresowanie-motocyklami/

Zostaw opinię o J.M.G. Motocykle - Sokołowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.M.G. Motocykle