"CEDROX" S.C.

Kielce

Opinie o "CEDROX" S.C.

wdzieczny klient

Bardzo chciałbym pracować w tej firmie bo podobają mi się szerokie prerogatywy Panów Śmieciarzy. Pewnie miast godziwej płacy, Właściciel dał im uprawnienia do bycia Bogiem, więc sami decydują jakie śmieci mają ochotę odebrać a jakich nie. Jeśli już im nadepniesz na odcisk to możesz sobie płacić za odbiór, a i tak będziesz musiał wozić odpady do lasu.

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie "CEDROX" S.C. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw opinię o "CEDROX" S.C. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "CEDROX" S.C.