Clean Habit

Shannon

Opinie o Clean Habit

glak

jarko, najlepiej jak jesteś przygotowany na każdą ewentualność. Słyszałem, że znajomość języka może kiedyś Ci pomóc w osiągnięciu lepszego stanowiska..

Picasso

Pracowałem dla Clean Habit w Limerick przez okres paru miesięcy. Trafiłem na życzliwych ludzi o zróżnicowanych życiorysach, którzy nie byli zamknięci na nowicjusza w życiu za granicą. Dużo mi pomogli, nie tylko w samej pracy, podtrzymując na duchu, napominając i udzielając technicznych wskazówek, ale też w sprawach związanych z życiem codziennym. Szefostwo sympatyczne i wyrozumiałe, ludzkie. Z pracy zrezygnowałem, by udać się dalej.

leszek - 2010-11-10 12:31:25 firma stresująca , (usunięte przez administratora)polaków masz racje.praca w niedziele 9.50 na godz

leszek

firma stresująca (usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z Clean Habit (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zadna . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Clean Habit: Najbardziej nie podobało mi się w Clean Habit: niesystemayczne godziny pracy

Zostaw opinię o Clean Habit - Shannon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean Habit