Opinie o Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o w Warszawa

Anonymus

Firma nie traktuje pracowników poważnie, gdyż zamiast stawkę po okresie próbnym ustalać sama, kontaktować się z pracownikiem osobiście, robi to przez agencje, A Pani z agencji nic nie wie na ten temat, brak szacunku dla pracownika, nie polecam.

@Anonymus

Nie traktują ludzi poważnie? Czyli ciągle poszukiwanie operatorów nie jest kwestią rozwoju parku maszyn?

Hej. Dalej wisi ogłoszenie na operatora CNC. Szukają większej ilości pracowników? Proszę powiedzcie jak to w końcu jest z wypłatą. Bo w ofercie piszą, że wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia. No i czy z czasem podczas większego stażu (usunięte przez administratora) można negocjować zwiększenie podstawy?

Ciekawy
@Pracodawca

Podejrzane... rekrutacja u Was jest cały czas. Druga sprawa to premia uznaniowa gdzie błędy innych osób powodują jej zabranie. To troszkę takie napuszczanie jednych na drugich.

4 miesiące temu w ofercie jak sprawdzałem zapewniali, że jest umowa o pracę. Chodzi o stanowisko ślusarza. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło w tej kwestii, a na ile aktualnie takie umowy są podpisywane? Mam na myśli, czy stabilna praca w miarę.

Poszukujemy operatorów CNC do naszego zespołu produkcji . Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i omawiane jest podczas rozmowy . Po okresie próbnym który trwa 6 miesięcy można negocjować wynagrodzenie z kierownikiem - bierzemy pod uwagę zaangażowanie , chęci , szybkość opanowania naszych wymagać i standardów oraz opinie Lidera. Podczas rozmowy dowie się Pan wszystkiego . Pozdrawiamy

Hdjdic
@Pracodawca

Nie prawda . Nawet osobom z doświadczeniem dajecie tyle co wszystkim. Wiem bo byłem na rozmowie , po czym jest zero kontaktu z wami, a kontaktuje się agencja która nie ma zielonego pojęcia o stawce po okresie próbnym , co dla pracowników z doświadczeniem jest najważniejsze. Na końcu Pani z agencji łaskawie dzwoni powiedzieć że tyle niestety nie możemy Panu dać . Życzę powodzenia jeśli tak traktujecie ludzi .

Pracodawca Nowy wpis
@Hdjdic

To pracownik akceptuje proponowane wynagrodzenie , które ustalane jest na etapie rozmowy o prace. Mamy pewne "widełki" płacowe uzależnione od doświadczenia i w nich się poruszamy . Ostatecznie decyzje o zatrudnieniu podejmuje pracodawca - pracownik ją akceptuje lub nie (nie ma żadnego przymusu ) . Uczciwie rozmawiamy z każdym pracownikiem , przedstawiamy naszą ofertę / warunki finansowe , dodatkowe benefity i zasady/ - wszystkie te i inne informacje można uzyskać podczas rozmowy z nami . To Pan ostatecznie decyduje czy chce z nami pracować czy nie jeśłi otrzyma od nas ofertę. Bardzo łatwo jest oceniać firmę anonimowo na portalu internetowym .

Hdjdic Nowy wpis
@Pracodawca

To prawda, ale skoro już taki długi czas nadal państwo szukają ludzi do pracy, to może najwyższy czas zacząć szanować pracownika i zmienić widełki płacowe , skoro nadal oferta jest aktualna . Mój obecny pracodawca nie ma z tym problemu, jeśli przychodzi doświadczony pracownik to jest mu w stanie zaoferować stawkę odpowiednią do doświadczenia, a Państwo dajecie marną stawkę i proponujecie premię , która pracownika nie bardzo interesuje, zacznijcie płacić jak należy to nie będziecie mieć problemów z pracownikami . To nie te czasy że ktoś na dwie maszyny przyjdzie robić za takie grosze , mówię tu o stawce nie o premi , bo ona mnie nie obchodzi, bo najważniejsza jest stawka a premia to tylko dobry gest pracodawcy o którym nie powinien nawet wspominać, tylko jeśli chce to daje nie to nie, Myślę że państwo to wiecie doskonale tylko pracodawca nie pozwala więcej dać , tylko czekać aż obudzi się z mnóstwem zamówień a nie będzie miał ludzi do pracy, ale to już jego sprawa. Życzę udanych poszukiwań i pozdrawiam.

Ciekawy Nowy wpis
@Pracodawca

Jaka umowa obowiązuje w Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o podczas okresu próbnego?

Qweta

Umowa jest na okres 6 miesięcy próbna ???? 6 miesięcy pracujesz dla nich za marne pieniądze, nawet jak masz doświadczenie

Szukają teraz pracownika na stanowisko operatora CNC - tokarki, frezarki. W ogłoszeniu czytam, że firma oferuje comiesięczną premię regulaminową. Co wchodzi w skład tego regulaminu? Za co można dostać tę premię? Poza tym, ile trwa przerwa w tej firmie? Bo wspomniano coś o jej wydłużeniu ... Dajcie znać, bo myślę nad złożeniem CV .

Niktwazny

Jeśli masz doświadczenie, szkoda Twojego czasu, płacą marne pieniądze, praca na dwóch maszynach, oferują premię , w dzisiejszych czasach premię mogą sobie w buty wsadzić,

@Niktwazny

Ale chociaż w sumie sześć na rękę z tego będzie, czy nie? Dwie maszyny na raz obsługiwać, to nie przelewki. Może chociaż ze względu na to są dłuższe, podwójne przerwy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Siemka, jest nowy rok i szukam tez czegoś nowego na produkcji może być właśnie przy obróbce (mam już doświadczenie) ale zdziwiłem sie bo ofert brak? No i mam pytanie, wyczytalem niżej ze stawki są dobierane indywidualnie wiec osoba która ma doświadczenie może się targować o wyższa stawkę ?

Bd

Nie dostaniesz więcej niż Ci oferują

Anonymus

@Anonymus

Firma WNC nie ustala żadnych stawek z żadną agencją ponieważ każdy pracownik podpisuje umowę bezpośrednio z nami , Wszystkie szczegóły ustalane są pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Firma traktuje profesjonalnie każdego pracownika który podchodzi do swojej pracy poważnie. Opinie definitywnie nie dotyczy naszej firmy.

@Pracodawca

Jak już mowa o stawkach to można je negocjować na rekrutacji? Tu podchodzi się elastycznie do tego tematu i nie ma sztywno ustalonych zasad?

Zainteresowana

Hej. Jakieś opinie o pracy na stanowisku specjalisty ds. logistyki?

Widzę, że ślusarz ma pracę u nich po 8 h. Według ogłoszenia przynajmniej. No a nadgodziny jakieś się zdarzają? Ciekawe czy można sobie dorobić jeszcze do pensji, nie napisali nic na ten temat zbytnio, w ogóle nic nie widzę w tym ogłoszeniu. Dlatego wszedłem tutaj zapytać. Wie ktoś?

Pytający

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku operatora CNC. Czy nadal jest tam ten beznadziejny system premii grupowej ? Znajomy mówił, że bardzo często premie ucinają. Bo jak na zmianie pracuje się na stałe z jednym lub dwoma operatorami, którzy często braki robią. To operatorowi CNC który nie jest winny zrobienia braków, bardzo mocno się premie zmniejsza.

@Pytający

o premii można zapomnieć.duża rotacja pracowników i odpowiedzialność zbiorowa.

@Pytający

System premiowy obowiązujący w WNC jasno precyzuje regulamin - składa sie na niego wydajność , brakowość (odpowiedzialność zmianowa) oraz obecność (odpowiedzialność indywidualna) . Premia jest wypłacana uczciwie , regulaminowo i na jasnych zasadach z comiesięcznym podsumowaniem . Nie ucinamy premii - premie sie wypracowuje podejściem zespołowym i indywidualnym do wykonywanej przez siebie pracy .

Marika
@Pracodawca

To jedyny rodzaj premii jaki firma oferuje? Czy może są inne tego typu dodatki, np premia na święta? Albo jakieś benefity pozapłacowe?

To pytanie odnośnie premii grupowej mnie zaciekawiło. Tyle ze nie oglądam się za praca jako operator lecz ślusarz, właśnie taka oferta teraz wisi. Niby w opisie tez są wskazane premie, właśnie ta wynikowa oraz świąteczna. Pytanie tylko czy tutaj tez ma się jakaś formę grupowa? I co z tymi świętami? Czy dostane cokolwiek jak teraz jeszcze zdążę się przyjąć?

Tati

Firma ma aktywną ofertę na kontrolera jakości. Tylko nie wiem czy aplikować, bo nie dali tam żadnej informacji o zarobkach. Wiecie ile można dostać na start? Poza tym chętnie się dowiem co to za pakiet szkoleń o którym tam w ogłoszeniu piszą. Czy to jest rozwojowe? I czy ogólnie fajnie się tutaj pracuje?

Jan Nowak

Dzień doby, będe wdzięczny za info na temat pracy jako operator, jak odbywa się wdrożenie do pracy i jakie jest podejście do nowych pracowników. pozdrawiam

W firmie Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Magazynier. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3600 .

Zośka

Odnośnie tego etatu wolnego dla technologa ds. narzędzi to warto składać cv? Pytam głównie czy warto ze względu na zarobki, bo to akurat w ofercie nie zostało podane. Jak długo trwa proces wdrożeniowy, jest on normalnie objęty pensją? Co jaki czas firma organizuje wyjścia integracyjne?

Obiektywny

Tydzień po rozmowie o pracę Pani z HR wysłała do mnie wiadomość, iż nie są zainteresowani moją osobą. Mam wykształcenie wyższe i kilka dobrych lat przepracowanych w przemyśle lotniczym. Jestem hmmm lekko zdegustowany całym procesem rekrutacyjnym. Dlatego .... W mojej jakże skromnej opinii.... Albo zostawię to dla siebie:) Pozdrawiam :)

@Obiektywny

Ja to bym się cieszyła, bo chociaż feedback przyszedł. ;) No ale krótko tamto oznajmiła, nie wspominała nic o wykształceniu Twoim? Bo widzisz mógł przyjść ktoś z tym samym wykształceniem i doświadczeniem a czymś jeszcze się wyróżnił i stąd taki wybór?

Jeśli Cię tym uraziłam to przepraszam sama się zastanawiam skąd taka decyzja i jedyną opcją musiałoby być to, że jakimś cudem znalazł się ktoś w ich oczach "lepszy", bo inaczej dlaczego mieliby z Ciebie zrezygnować? :(

@Monika

Nie uraziłaś mnie. Moja taka jedynie refleksja, że trochę niepoważne to było:) Świat mi się przez to nie zawalił. Pracuje na centrach obróbczych za dobrą kasiorkę. Co jeszcze mogę napisać? Pozdrawiam serdecznie. Życzę powodzenia. A Pani od rekrutacji.... troszkę powagi.

byly pracownik

nie polecam pracy w tym miejscu

Barbara

A z jakich powodów?

@Barbara

niestabilne miejsce nie można mieć zaufania do kadry zaradzającej bardzo mieszają HR stronniczy zamiast łagodzić spory to podsyca i plotkuje na rozwój mogą liczyć tylko osoby które znają prywatnie szefa i nie mają własnego zdania + płatne nadgodziny + nowe projekty + fajna i elastyczna kadra operatorów

@byly pracownik

Firma oferuje udział w nowych projektach , od 3 lat (pomimo pandemii) poprawiamy stanowiska (warunki) pracy oraz inwestujemy w lepsze technologie (ciągle je udoskonalamy bardzo solidnym zespołem oraz coraz lepszym sprzętem) . Po nad to każdy pracownik ma szanse na rozwój – wymagane są jedynie chęci i większe zaangażowanie (zapewniam jest to dostrzegane) . Nie sztuką jest anonimowo napisać swoje niezadowolenie ale sztuką jest aktywnie zaangażować się w poprawę funkcjonowania swojego miejsca pracy . Pozdrawiamy Zespół WNC

nick
@Pracodawca

Ten portal służy do wyrażenia zdania o pracy w firmie żeby przestrzec albo zachęcić do pracy kandydatów i ten komentarz ma znamiona opinii a nie tylko wyrażenia niezadowolenia są i plusy i minusy.

Były.

Podobno dopuścili kolejnego do władzy. Pana Piotra. Ciekaw jestem czy jest tak kompetentny czy to zasługa jego znajomości i kolesiostwa z kierownictwem.

@Michał
@Były.

Kiedyś fajny chłopak. Dziś koleś przesiąknięty polityką firmy i piesek kierownictwa i dyrektora. KARIEROWICZ

@@Michał

kto to i do jakiego działu ?

@Były.

Każda osoba która awansuje (zmienia stanowisko) w wewnętrznej rekrutacji zakładu posiada odpowiednie kompetencje , wykazała/wykazuje chęć zmiany , chce poznawać nowe obszary działalności firmy i chce ją z nami poprawiać na lepsze. Zachęcamy do tego wszystkich pracowników – w pierwszej kolejności od samego pracownika zależy jego przyszłość i możliwość dalszego rozwoju - firma daje narzędzia i pomaga w tym .

@Michał

Co? Nie rozumiem

typek

Witam , jak jest w firmie na chwile obecną? Atmosfera, zarobki itp?

Pracownik.
@typek

Atmosfera napięta. Podwyżki cofnięte. Zwolniono kilka osób w ostatnim czasie. Kilka odeszło samemu, ponieważ nie mogą się dogadać z przełożonymi.

typek
@Pracownik.

A można wiedzieć ile zarabia się tam na rękę ? Niedawno widziałem ogłoszenie że szukają pracowników. Miałem tam składać CV ale po tych wszystkich opiniach nie wiem czy jest sens

@typek

Zarabia się różnie. W zależności od stanowiska i widzimisię szefa. Ostatnio zwolnili kilku pracowników i poobcinali dodatki. Szkoda sobie tyłka zawracać. Część przełożonych nie słucha pracowników, co pogarsza atmosferę. Wrażenie takie, że chcą destrukcji firmy.

Zarabia sie w zależności od stanowiska i posiadanych umiejętności . Firma jest jeszcze w procesie odbudowy , niestety Pandemia pokrzyżowałą nam plany ale powoli będziemy wracali do nowej normalności . Staramy się żeby nasi pracownicy rozumieli zmiany które wprowadzmy ale niestety nie wszystkim udaje się to wytłumczyć . Każdy pracownik ma prawo wyjaśniach wszelkie wątpliwości jeśli sie pojawiaja .

Sylwek
@typek

Zarobki bardzo słabe jak na Warszawę i taki charakter pracy (usunięte przez administratora) pracowałem około 3 lat i bardzo dobrze zrobiłem zwalniając się premia zabrana jak wróci to ustali się taki limit braków czy wyrobienie by nikt jej nie dostał. Przyjmując się do tej pracy myślałem że firma pójdzie w dobrym kierunku niestety tak się nie stało nastąpiło pogorszenie wszystkich ważnych aspektów finansów kontaktów międzyludzkich relacji z kierownictwem i tzw górą. Firma nie oferuje żadnych benefitów jedynie bony na święta.

@Pracodawca

Zarobki rzędu niecałych 3000 zł dla operatory który potrafi ustawić maszynę. Praca na dwie maszyny. Dodatkowo premia jakieś 1000 zł. Niestety z tą premią jest tak, że każde 25 procent premii jest zabierane z powodu wytworzenia braka. Doprowadza to do sytuacji, w których ludzie robią dochodzenia i potrafią czasami wyniknąć jakieś chore napięcie w pracy. Są też premie grupowe. Jak masz lenia w brygadzie to zaczyna się problem, bo żaden brygadzista jego nie chce. Nie polecam firmy. Na każdym kroku ogrom stresu, widmo utraty premii i zrobienia braka który odbije się bardzo finansowo.

Niestety internet ma to do siebie że można napisać nieprawde i zniechęcić wiele osób do dobej firmy - robią to w wiekszości przypadków byli pracownicy którzy się nie sprawdzili / nie dali sobie rady lub obecni słabsi pracownicy działający na niekorzyść firmy i którym na niej nie zależy. Podane wynagrodzenia to nie prawda . Zarobki zależą od doświadczenia które reprezentuje dany pracownik . Dodatkowo obowiązuje premia miesięczna 1000 brutto . Niestety nie wszyscy rozumieją że premie się otrzymuje w zależności o wypełnienia określonych celi t.j. produktywnośc i braków - jak w każdym normalnym i profesjonalnym zakładzie produkcyjny. Myśle że @Byłu pracownik nie doczytał i nie zrozumiał obowiązującego regulaminu . Poszukujemy osób z pasją , którzy lubią to co robią i przychodzenie do firmy (w której panuje dobra atmosfera) nie traktują jako karę.

@Pracodawca

Czyli z wypowiedzi pracodawców wynika, że połowa waszych operatorów CNC się nie sprawdza, skoro dostanie podwyżki graniczy z cudem. Liczba negatywnych komentarzy mówi sama za siebie i to jest efekt wieloletniej polityki firmy, a nie tylko i wyłącznie operatorów którzy się nie sprawdzili.

Bardzo dziekujemy za Pana opinie . Nie wiemy jendak skąd taka interpretacja wpisu oraz posiadane informacje że "podwyżka graniczy z cudem" - co jest nieprawdziwe. Tegoroczne podwyżki objeły wszystkich pracowników i były na poziomie od 9-11% . Posiadamy bardzo dobry zespół który ciągle się rozwija (nie uda sie jednak zadowolić wszystkich) . Pozwolimy zakończyć tą wymiane na tym wpisie . Życzymy sukcesów zawodowych .

Były pracownik.
@Pracodawca

Sugerujecie, że ktoś kto odszedł z firmy musi być osobą, która nie dała sobie rady lub się nie sprawdziła? Daliście jej wypowiedzenie i teraz pisze nieprawdę? Sporo dobrych pracowników odeszło, za czasów jednego brygadzisty, który jest psychicznie chory. Z Żadnego innego powodu. Po protestach, daliście mu stanowisko utrzymania ruchu. Po czym ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby psychopatę ponownie osadzić na stanowisku dowodzącym. Tym razem zastępcy kierownika. Strzał w kolano. Dobrze że kierownik Michał, jest w miarę normalną osobą. I można było się z nim porozumieć. Przynajmniej, za moich czasów. Natomiast wielu technologów, odeszło z braku porozumienia się z przełożonym. Często z mniejszą wiedzą, niż pracownicy na hali.

Stefan
@Były pracownik.

Jak sądzisz, co musiałoby się zmienić w Warsaw Numerical Control, aby pracowało się tu lepiej? I jak oceniasz tę firmę pod kątem wynagrodzeń? Ile można realnie zarobić na początku współpracy? Opowiedz mi o tym. :)

Kamil
@Stefan

Czytając komentarze, można dojść do wniosku, że nic się nie zmieniło od kliku lat. Firma przede wszystkim powinna się pozbyć kogoś, przez kogo traci wizerunek od dłuższego czasu. A jest jeden taki. Ponoć teraz zastępcą kierownika go zrobili. To już całkowita klapa. Tym bardziej, że przez niego były zawsze konflikty i odejścia pracowników. Czołem freziki.

Olga

Cześć :) Niżej w komentarzu wspomniano coś o likwidacji trzeciej zmiany w WNC. Czyli teraz są dwie zmiany, tak? W jakich godzinach się na nich pracuje? Jak zmieniła się liczba osób pracujących na jednej zmianie oraz przy tym zakres obowiązków?

@Olga

Praca 6:00-14:00, 14:00-22:00 produkcja. Operatorów brakuje, pracy co raz więcej. Wypłaty co raz mniej. Premia, to abstrakcja. Co raz więcej funkcyjnych, przy czym niektórzy nie powinni nawet istnieć na tych stanowiskach.

@Olga

Praca na dzień dzisiejszy odbywa się w systemie 2 zmianowym (nie wykluczone jednak że pod koniec roku wrócimy do systemu 3-zmian) .

@:)

Rekrutacja na stanowisko operatorów CNC trawają . Wynagordzenie jest stałe - więc nie może być go coraz mniejsze. Premia ma określony regulamin i z samej nazwy żeby ją dostać to porzeba wykonać pewnien cel .... zachęcam porozmawiać ze swoim przełożonym jeśłi coś "anonimowi" doskwiera pracując w WNC . Pozdrawiamy WNC

@Pracodawca

Konstytucyjna wolność wypowiedzi chyba jeszcze w Pl obowiązuje, praca w określonym miejscu nie pozbawia człowieka możliwości korzystania z internetu, udzielania się na forach, odpowiadania na pytania itd. Na marginesie, czy nie wypadałoby poprawić literówek przed kliknięciem 'dodaj opinię'? :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o?

Były

Podobno przywrócili do władzy, tego z żółtymi papierami. Ponoć zrobili go kierownikiem. Więc można sobie wyobrazić, co się tam dzieje. Znowu ludzie przez ..... będą odchodzić. Jak to było za jego kadencji brygadzisty.

Iza
@Były

Hej @Były, napisz dlaczego nie pracujesz już w Warsaw Numerical Control. Czy masz kontakt z kimś z osób obecnie zatrudnionych w firmie? Najbardziej przydatne byłyby informacje o atmosferze panującej w zespole pracowników, z wewnątrz firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o
1.5/5 Na podstawie 95 ocen.

Warsaw Numerical Control Sp.z.o.o