OAZiS Spółka z o.o.,

Łódź

Opinie o OAZiS Spółka z o.o.,

krystian

omijac z daleka, kilka lat temu zatrudniali na fikcyjne umowy, teraz tez prouja oszukiwac ludzi a jak zaczyna sie zadawac niewyodne pytania to probuja udzielac wymijajacych odpowiedzi, jesli ktos chce znimi wspolpracowac powinien sie przygotowac merytorycznie i pytac o najdrobniejsze szczegoly

Masz nowe wiadomości na temat pracy lub zatrudnienia w firmie OAZiS Spółka z o.o.,? Napisz nam co uważasz, jaka jest Twoja opinia.

Zostaw opinię o OAZiS Spółka z o.o., - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OAZiS Spółka z o.o.,