Brugo Spedition

Poznań

Opinie o Brugo Spedition

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@. 2017-06-02 08:42 rozumiem, że nie pracujesz już w Brugo Spedition. Od jak dawna? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać, czy coś w firmie od tego czasu uległo zmianie? Piszesz również, że nie można liczyć na pomoc i wsparcie. W takim razie, czy osoba, która wcześniej nie miała doświadczenia na tym stanowisku będzie sobie w stanie poradzić? Czy też można jednak liczyć na jakieś szkolenie wstępne?

@Zuzanna jeśli chcesz zacząć pracę w tej firmie, musisz wiedzieć, że Brugo Spedition nie nauczy Cie jak pozyskać klienta, nauczy Cie za to jak przerzucić ładunek z giełdy na giełdę, żeby klient tego nie zauważył - typowy poziom pseudo spedycji. Wymagania kierownictwa są ogromne przy jednoczesnym braku pomocy i zaangażowania, także prędzej Ty ich czegoś nauczysz jak się sama dowiesz, niż oni Ciebie. Jeśli kierownictwo Cie nie polubi nigdy nie zostaniesz doceniona, za to zwracanie uwagi i kontrola to cecha dominująca Pani Kierownik. Z perspektywy czasu - jedyny plus to taki, że można dobrze zarobić jeśli generuje się wysoki obrót - co udaje się niewielu.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@były pracownik nr. 2rozumiem, że w firmie ciężko jest dostać umowę o pracę. Rozumiem, że pracowałeś jako spedytor. Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca na tym stanowisku w Brugo Spedition?

były pracownik nr. 2

Potwierdzam opinię przedmówcy. Nie polecam. Obiecują kokosy, super atmosferę, a jest wręcz odwrotnie. Niemiłe kierownictwo które samo nie angażuje się w pracę spedytorów, coraz więcej wymagając - tym samym nic od siebie nie dajac. Wieczna umowa zlecenie. I żałosne tłumaczenia p. A. Wrzoska dlaczego umowa o pracę jest nikomu do niczego niepotrzebna.

Były pracownik.

Jeśli chcesz doświadczyć pracy w zespole, który nie darzy Cie szacunkiem, zatrudnij się w tej firmie. Kierownictwo firmy niemiłe, nie pomagające pracownikom, za to z ciągle rosnącymi wymaganiami, za którymi nie idzie wzrost wynagrodzenia. Brak praw, tylko obowiązki i zakazy. Szef, który ma zawsze racje i będzie przekonywał, że umowa o prace jest do niczego nie potrzebna, a dla niego to tylko dodatkowe koszty, które są najważniejsze. Dodatkowo szef założył firmę nie mając pojęcia czym jest spedycja i jak należy zorganizować transport.

ajki
użytkownik zarejestrowany

Pomoc biurowa w dziale administracyjnym jest obecnie potrzebna z tego co widze tak naparwde.

xxx

Fajni ludzie to największy plus. Płaca przeciętna. Dobra na początek.

Zostaw opinię o Brugo Spedition - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brugo Spedition