Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk

Filtruj opinie po kryteriach:

Aleksandra
 Opinia

Od dawna nie było nowych wpisów w temacie firmy Road-Bruk, dlatego zapraszam was do nowych komentarzy w tym temacie! Z wielką ochotą poznamy informacje o obecnym rozwoju tej firmy na rynku budowlanym w województwie świętokrzyskim, wątek nowych zatrudnień oraz warunków pracy również będzie tu bardzo interesujący. Jeszcze raz zapraszam was do odświeżenia tego tematu!

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk? Podzielcie się swoim zdaniem!

numerant
 Opinia

Najważniejsze gdy klient zadowoleni jest z usług jakie oferuje firma. Tutaj jest to zapewnione i trzeba mieć nadzieję, że cały czas profesjonalnie podchodzą do swoich zadań. Wiedzą, że branża budownicza jest wymagająca i myślę, że dobrze radzą sobie na rynku. Oprócz budowy domów, proponują też układanie kostki brukowej co jest również ich produktem

jakub
 Opinia

ja polecam w sumie, wszystko ok

Mateusz Kowalczyk
 Opinia

Z największą przyjemnością wystawiam pozytywne referencje. Polecam ze względu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość w prowadzonych interesach.

Tak1Nie

nie polecam,

TakNie

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk - Piekoszów