Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk

Piekoszów

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk

numerant

Najważniejsze gdy klient zadowoleni jest z usług jakie oferuje firma. Tutaj jest to zapewnione i trzeba mieć nadzieję, że cały czas profesjonalnie podchodzą do swoich zadań. Wiedzą, że branża budownicza jest wymagająca i myślę, że dobrze radzą sobie na rynku. Oprócz budowy domów, proponują też układanie kostki brukowej co jest również ich produktem

jakub

ja polecam w sumie, wszystko ok

Mateusz Kowalczyk

Z największą przyjemnością wystawiam pozytywne referencje. Polecam ze względu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość w prowadzonych interesach.

nie polecam,

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk - Piekoszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk