Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk

Piekoszów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk
4 3 6 1

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk

Aleksandra

Od dawna nie było nowych wpisów w temacie firmy Road-Bruk, dlatego zapraszam was do nowych komentarzy w tym temacie! Z wielką ochotą poznamy informacje o obecnym rozwoju tej firmy na rynku budowlanym w województwie świętokrzyskim, wątek nowych zatrudnień oraz warunków pracy również będzie tu bardzo interesujący. Jeszcze raz zapraszam was do odświeżenia tego tematu!

Administrator

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk? Podzielcie się swoim zdaniem!

numerant

Najważniejsze gdy klient zadowoleni jest z usług jakie oferuje firma. Tutaj jest to zapewnione i trzeba mieć nadzieję, że cały czas profesjonalnie podchodzą do swoich zadań. Wiedzą, że branża budownicza jest wymagająca i myślę, że dobrze radzą sobie na rynku. Oprócz budowy domów, proponują też układanie kostki brukowej co jest również ich produktem

jakub

ja polecam w sumie, wszystko ok

Mateusz Kowalczyk

Z największą przyjemnością wystawiam pozytywne referencje. Polecam ze względu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość w prowadzonych interesach.

000

nie polecam,

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk - Piekoszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Road-Bruk