Zakład usług ortopedycznych "Protmed"

Szczecin

Opinie o Zakład usług ortopedycznych "Protmed"

michał

właśnie tak wydawało mi się, ze oni mają dobrych ortopedów i też nie ma nigdy jakiegoś problemu z dobraniem chociazby własnie jakiegoś dobrego sprzętu, wiec to na pewno na plus.

Sebastian

wypowiadam się jako pacjent, z protezy którą tam wykonywałem jestem zadowolony, z wszystkich firm w województwie ta zrobiła mi lej w którym w końcu mogę chodzić bez problemów i bólu, jakim pracodawcą jest ta firma to nie wiem :)

kiepscko

Firma na którą narzeka dużo pacjentów, jak i osoby pracujące tam. Nie polecam. Wykorzystywanie pracowników, małe zarobki a oczekiwania Bóg wie jakie. Typowi prywaciarze.

allan

FACHOWO,SYMPATYCZNIE,CZY JEST LEPSZA FIRMA W SZCZECINIE?NA RAZIE JESTEM ZADOWOLONY

Nie polecam! Brak szacunku zarówno dla Pracowników jak i dla Klientów. Praca za grosze. Obiecanki cacanki.

adan_k

polecam, miło, fachowo, znają się na robocie, robiłem protezy wszędzie i to jest dla mnie najlepszy zakład w całym województwie

marek 123

firma bez zastrzeżeń. zrobili mnie protezę jestem zadowolony . polecam

Janusz

Firma w porządku, bez zastrzeżeń, robiłem tam protezę i jestem bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o Zakład usług ortopedycznych "Protmed" - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład usług ortopedycznych "Protmed"