Powiatowy Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski

Opinie o Powiatowy Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Wodzisławiu Śląskim

bogdan25

Beznadziejny ośrodek. Napuszone Panie, brak profesjonalizmu no i te faworyzowanie pewnych (bogatych) osób...NIE POLECAM!!!!Sparzyłem się, zamiast miłej atmosfery typowo urzędowa.

Co powiedziałbyś osobie chcącej wysłać CV do Powiatowy Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Wodzisławiu Śląskim? Ostrzegłbyś czy zachęcił? Czekamy na twoją opinię, pomóż innym w podjęciu decyzji.

Zostaw opinię o Powiatowy Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Wodzisławiu Śląskim - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Wodzisławiu Śląskim