Gubalski Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Gubalski Sp. z o.o.

Witam, Osobiście szczerze odradzam pracy w McDonald\'s na karkonowskiej 63a. Jeśli ktoś ma zamiar rozpocząć swoją karierę w M-ce niech lepiej nie składa tam podania. Czasy kiedy można było zarobić tam w miarę godne wynagrodzenie dawno odeszły do lamusa. Kierownik tego zakładu, jak i jego przydupasy w większości z wykształceniem podstawowym (kadra menedżerska), traktują pracowników jak ostatne śmiecie. Wiadomo że płaca w M-ce nie należy do najwyższych i jaką pracę podejmuje osoba zatrudniana tam, ale to w jaki sposób traktuję się tam ludzi to skandal, a do tego dochodzi jeszcze znęcanie się psychiczne. Kierownik nie docenia pracowników którzy naprawdę się starają, lecz osoby liżące mu tyłek, plotkary i konfidentów. Starsze panie pracujące tam co drugi dzień kończą pracę z łzami w oczach, a odpowiedź na wszystkie problemy pracowników to stały już tekst \"Jak nie dajesz rady to się zwolnij...\".

Zostaw opinię o Gubalski Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gubalski Sp. z o.o.