Heroja s.r.o.

Boleslav

Opinie o Heroja s.r.o.

or

od dawna widzę panuje tutaj jakieś grobowe straszne milczenia a przecież firma działa sopbier z powodzeniem dalej, jak wynika zx danych zebranych w internecie. i chyba dalej jest to czeska agencja pracy, której specjlizacja to głównie w dziedzinach inżynieryjnych i pracach manualnych

ziurus

Bloleviec to jezioro i dzielnica Plzen a Heroja jest w Mlada Bolesllav

BYŁEM W PANASONIC

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):[usunięte przez moderatora] Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .BRAK Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .TERROR Od jakiej stawki można negocjować pensję?BRAK NEGOCJACJI Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .WYZYSK Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .

Jestem zadowolona z tej firmy ponieważ płacił dobrze zgodnie z umową. Jednak koordynatorzy mogliby sie bardziej przykładać do pracy.

Zostaw opinię o Heroja s.r.o. - Boleslav

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heroja s.r.o.