Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

kuba

jade na 26 środa do tunisu mam 3 wolne miejsca jade z wrocławia jak ktoś chce sie zabrak dzwonic(usunięte przez administratora)

kama
@kuba

ja jadę masz miejsce ?

Anka

Więc przekażę ponownie pozdrowienia ..

sylla24

Pryk1234 Jade z kuzynką 26.. jakis e-mailik do Cb by sie przydał :D

Sokołów

Ania chciałbym z tobą pogdać na temat pracy brat pojechał jest od 3 tygodni tylko że na rozbiór a ja chciałem na pakowanie czy ja mogę cię prosić o mejla ja ci podam szysiu88@vp.pl podaj mi nr gg odezwij się bo mysle poważnie nad wyjazdem

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

był pracownik

i aga też to jej kumpela w prządku dziewczyny ,pozrawiam

@był pracownik

Na wołowinie wszystkie fajne dziewczyny są...

Agę pozdrowiłam tylko nie wiedziałam od kogo pozdrawiam...Tu w porównaniu do SB jest lajcik ...ja nie narzekam...koguta też nie ma na pauzie jest...

był pracownik
@Ania

od michała pomagała mi na kistach będzie wiedziała rzem z eweliną

@był pracownik

Serdeczne pozdrowienia od Agi.....

michał
@Anka

dzięki.mile wspominam tą prace dzięki tym fajnym dziewczyną

ninka
@michał

to dobrze,że ty masz miłe wspomnienia o dziewczynach z tego zakładu , bo ja przez nie płaczę, jedna mi zgarnęła męża, ojca mego dziecka , z drugim jestem w ciąży, a ona mi dzwoni i opowiada o ich wielkiej miłości z zaznaczeniem ,że jak ,,będę posłuszna" to może pozwoli memu płacić na dzieci.miał dziś przyjechać ,ale wczoraj sam dzwonił i powiedział , że rozbiór pracuje dodatkowo w sobotę.gdybym wiedziała ,że to tak się skończy to nigdy bym nie pozwoliła mu wyjechac

michal
@ninka

która to tak bystra jest nie pomyslał bym o nich tak z tej strony

michał

wiem co się dzieje na wołowinie a nie na innych działach chyba myślimy o kimś innym napewno nie o agnieszce i o ewelinie po to są naprawde wpożądku dziewczyny

Karol
@michał

Ninka pisze prawdę - tu się dzieją przeróżne rzeczy ,,sodoma i gomora" - nie ważne ile facet ma lat - aby miał kasę na wódę i może się zabawić- kobiety same zapraszają do swoich kwater albo idą do ich domów po paru kieliszkach lądują w łózkach.Sam byłem w takim gronie gdzie gościu przeprosił towarzystwo i poszedł do drugiego pokoju poopowiadać żonie jak za nią tęskni i ją kocha - ale za nim wyszedł to musiał zepchać lalunię z kolan ,która mu grzebała w rozporku- i tak tu się życie kręci, JUTRO SOBOTA TO SIĘ z pewnością zabawa rozkręci

Pryk1234

Witam kto jedzie 26 chcial bym sie zabrac pisać :)

iwa89

jade do rhedy jesli jedzie ktoś 18marca z województwa śląskiego proszę o kontakt na meila iweczka89@interia.pl

tomek

jade do redy do pracy 17 marca mam byc na godzine 8.00 moge kogoś zabrać wyjezdzam przez koło konin mój tel (usunięte przez administratora)

iwa89

jade do rhedy jesli jedzie ktoś 18marca z województwa śląskiego proszę o kontakt na meila iweczka89@intria.pl

kokoyu1777
@iwa89

ja teraz 8 jadę tam do pracy moge dac ci namiary

drewno

Pracowałem jakis czas temu w tonniesie i chcialbym tam wrócić tylko tym razem nie mam mozliwości powrotu przez poprzednich ludzi którzy załatwili mi tą robotę.Czy moglby mi ktoś podać namiary na jakiś pośredników?

zainteresowany

Czy ktoś wie coś na temat pracy w firmie MACHURA w niemczech . Chodzi mi o warunki płacowo-socjalne .

mariusz

Jestem z włocławka . Też mam wyjazd na 17 marca do pracy w okolicach Dortmundu . Szukam transportu mogę dojechać do innego miasta , żeby się zabrać . Proszę o kontakt (usunięte przez administratora) Z góry dzięki .

Janusz

poda mi ktos numer tel do tunisa zakladow miesnych?

ren

ok

były pracownki

czy pracuje na wołowinie jeszcze piękna ewelina jeśli tak to pozdrawim ją serdecznie byla pomocna przy mikserze

brunetka

czy dzwonił już ktoś do was w sprawie przyjęć? bo ja nadal czekam...

ciul
@brunetka

szukasz (usunięte przez administratora)

brunetka

czekam na tel,mają być przyjęcia teraz

@brunetka

Na pakowaniu przechlapane ....cholernie dużo godzin...

mn11

Hej jak jest na pakowaniu wołowinie czy ciezko i brygadzisci w porzadku

pani kinga ??? haha to (usunięte przez administratora) a nie pani!!! Mieszka w m. Oelde

bolo
@ja

Mloda fajna albo tylko dziwka? ten Telefon jest od ciebie?

bolo

gdzie mieszka ta pani (usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG