Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Drewno

Pracowałem jakis czas temu w tonniesie i chcialbym tam wrócić tylko tym razem nie mam mozliwości powrotu przez poprzednich ludzi którzy załatwili mi tą robotę.Czy moglby mi ktoś podać namiary na jakiś pośredników?

@Drewno

Siema, pierwszy raz widzę to forum... ja pracuję w zakładzie wieprzowym w Irlandii już kilka lat i wszystkich swoich znajomych pociągnąłem za sobą,są też ludzie z Tonnies-u, jak kogoś interesuje wyjazd do masarni w Irlandii (usunięte przez administratora) chętnie opowiem o szczegółach.

magda25
@Marek

ja tez pracowala w toennis, moglbys cos wiecej napisac o tym irlandzkim zakladzie w ktorym obecnie pracujesz? z gory dzięki

magda25
@Marek

masz jakies namiary na irlandie? jak sie tam dostac?

@magda25

Tak mam namiary tylko napisz do mnie na e-mail to Ci napiszę o tym zakładzie wszystko, tutaj pewnie i tak to zostałoby usunięte. Pisz na mojego e-maila śmiało marekkock@onet.eu

J

Marek prosze o kontakt jarooo92@poczta.fm

gorgio

Dużo pracy mała kasa agencja tylko obiecuje a wypłata was zaskoczy przerwy sniadanoiowej platnej niema sa ale za darmo ja osobiscie nie polecam

karol

jak dostaniesz kwit za podatek niemiecki to wszystko piszę !!! Dostałem za miesiąc Pracy bo tyle przepracowałem !!! Jeszcze nie mam Polskiego bo dopiero na drugi rok dostane do rozliczenia podatku. Musisz się rozliczyć i w Polsce i w Niemczech!!! Tego nie piszą !!!Za taką kasę się nie opłaca tam robić w Irlandi maja więcej kasy o wiele i tak samo w Holandi i Belgi??? Niemcy dawno się skończyły z pracą za dużo Polaczków jest tam.

adus

Przestańcie bronić Tunisu !!! Co wy Rumuny czy inna nacja!!!! Polacy nie dajcie się jesteście w Niemczech to zapiście się do związków zawodowych w Niemczech niech zrobią porządek. Myślą że Polaków nie obejmuje prawo Niemieckie w Niemczech. Polonia która jest zagranicą to myśla że można nami POMIATAĆ!!! Nie dajcie się każdy ma prawo jak nie to AMBASADA POLSKA jest od tego !!!!

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

sylwia

(usunięte przez administratora) pracowałam tam 12 godzin dziennie a zdażyło się i 13, w niedzielę 10 h tak żeby się wyspać można było. Do tego bez dnia wolnego,oczywiście na sam przyjazd wpisują urlop bo trzeba zrobić skanowanie,pojechać do lekarza to tak 3 dni schodzi, a potem to praca i tylko praca. Byłam na pierwszej zmianie czyli od 6 do 18. Na hali musiałam być 5.40 przygotować stanowisko,wychodziło sie po 18 a zapisane mieliśmy od 6 do 17.45, przerwy 3 po pół godziny nie płacone czyli codzień 1.5 h odliczone. Jeżeli zepsuje się maszyna idzie się na stołówkę i czeka się mi zdażało się czekać średnio 2-3 godziny i za ten czas oczekiwania niema się zapłacone,potem jak się wracało na stanowisko to takie tempo narzucali że pot po plecach leciał a zaznaczę że ja mając 8 bluzek i 3 pary spodni marzłam. Niektórzy po 1 dniu uciekają co wytrwalsi do pierwszej wypłaty, w tym ja. Zdarzają się wyjątki ale to na palcach u jednej ręki policzę które są na 2 kontrakcie moim zdaniem są to ludzie w skrajnie trudnej sytuacji bo jak można tyrać w takim wymiarze czasowya przy wypłacie wypada 5,26 euro na godzinę. Ktoś powinnien firmę w Polsce dokładnie zbadać. Można firmę zaskarżyć.

a...
@sylwia

Skoro miałaś 8 bluzek , 3 pary spodni i marzłaś to chyba nie przepracowywałaś się tam...bo ja ma 1 bluzkę i się momentami zapocę...A powiedz mi w jakiej Polskiej firmie za siedzenie na kantynie płacą???Po za tym tu się przyjeżdża do pracy a płacą za godzinę więc nie rozumiem pretensji...chyba,że ktoś tu przyjechał się bawić a pieniądz ma sam bez wkładu na konto wpływać...każdy by tak chciał...

karol
@sylwia

Co ty gadasz!!!! pracowałem miesiąc na rozbiorze wieprzowinie i zarobiłem 1100euro ale 200 poszło na różne odciągnięcia !!! Jak ty zarobiłaś 1700euro to ja jestem księdzem biskupem....(usunięte przez administratora) Nie mówcie ze nie chce się mi pracować tylko zróbcie żeby ludzie nie odchodzili!!!

Anka
@karol

Nie pisałam ,że na rozbiorze na SB w sezonie tyle mają minimum 1400 fakt ,że godzin dużo...a te 200 to na co lub za co odciągnęli???Mi jeszcze tu za nic nie odciągnęli...

psycho
@a...

a mialas czyste majtki? to cie na pewno jebali

amos

Chcecie to róbcie za te 1100euro ja tam bym był za tym ze zabrać wam przecież! za 900euro tez byście robili! Pracy się nie boicie PRZECIEŻ a co tam 200euro w ta czy w tam tą. Zagranice jedzie się chyba po to by zarobić kasy a nie stać cały czas w miejscu. Pozdrawiam wszystkich i apeluje że mogą Polacy robić za te 800euro jak jest w umowie po co 1000euro , za dużo kasy będą mieli przecież?

@amos

to może pochwal się , jaką Ty masz teraz pracę w Polsce, czy gdzie, pewnie zarabiasz w PL z 10 tys, skoro takie rzeczy wypisujesz.. Skoro Polak ma w kraju zarabiać 1tys, to już woli wyjechać za granice, i chociaż dobry ten 1000 euro, to i tak 4x więcej niż w PL.. Ale jak leniom się nie chce pracować, to i na płacę trzeba ponarzekać..

anka
@karolina8475

Co ty człowieku pieprzysz za farmazony...1000 euro owszem ale za 100 godzin w miesiącu tak jest przynajmniej na moim dziale ...fakt na sb stawka jest niższa ale można zarobić nawet 1700 euro...no niestety przyjechaliśmy tu pracować a nie imprezować...Masa ludzi odeszła do innych zakładów i co??I wracają bo bywa jeszcze gorzej..jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

amos

Ogólnie zapierdal i spanie i robota tak w kółko a kasa mała? W świeta nawet robisz i kasa ta sama. Nierozumiem tego !!! Przecież robią tam wszyscy przez Polskich pośredników. W Polsce jak robisz w świeta to masz płacone więcej lub w dni wolne ? A tam masz równo płacone. Tak samo w nocne godziny gdzie tu logika ? Też więcej powinno się płacić! Jak można kogoś tam zmotywować? Moja motywacją jest zarobienie jak najwięcej kasy , a tam nie można zarobić więcej jak ponad 1000euro. Przy takich godzinach nocnych i świetach to co najmniej z 2000euro , no to by była jakaś motywacja. Polscy inspektorzy do tych pośredników dobrać się do (usunięte przez administratora) lub wypierdolic ich na zbity pysk. Niech Niemic zatrudnia Polaków. Jeszcze zapomniałem po 10 godzinach to zupka chociaż ! powinna być jako posiłek regeneracyjny ! ze względu na warunki jakie tam są , chyba na zupkę starczy im pieniędzy byle była ciepła. (usunięte przez administratora)Rozumiem że trzeba krzyczeć żeby szybciej ale nie wzywac od różnych!!! Pomagać też powinni jak ktoś jest swierzo przyjęty !!!dojazdy to masakra , szukać musisz sam ??? Myślałem że będę mógł zarobić trochę kasy ale nie da się zarobić tam dużych kokosów raczej oni na tobie zarobią???????!!!!!!!!!Postanowiłem zerwać umowę nie czekając z dwutygodniowym wypowiedzeniem , można tak zrobić , nawet jak przerobisz 1 lub pare dni. Robota się nie podoba nie nadanżasz itp. Zachęcam ludzi żeby odchodzili ci co przyszli i czegoś innego się spodziewali nawet jeden dzień w pracy a na drugi można wypowiedzieć bez żadnych konsekwencji i skutków rejestracji w urzędzie w Polsce.Może w tedy docenią ludzi po co tu przyszli!!!

kzzzzzz
@amos

dokładnie, tego Pana to w Polsce chyba limuzyna podwiziła do pracy, a w pracy chyba kible ze złota były, że teraz tak na Tunnies narzeka, nie podoba się, to tam więcej nie jedź, proste! Albo jak nie chce Ci się pracować, to leż do góry j... i czekaj jak Ci pieniążki będą same do portfela wskakiwały! Pozdro dla LENIÓW ;)

aa

Wrzuć na youTube

iza123

a czy potrzebują tam teraz ludzi do pracy? Może ktoś dać namiary na tą firmę,bardzo mi zależy. tu jest mój email izka04@onet.pl

Jadę na 5 maja, mogę kogoś zabrać.Daffi0808@o2.pl

Patryk

TK to masakra ... współczuję wszystkim którzy tam pracowali , Żółte Czapki - Seba , Łukasz, Adrian ( psychol ) i wielki Kierownik Kamil który uważa że lepiej mieć zawodówkę niż mgr-a jest człowiekiem który w Polsce by dawno dostał w czapę . Nigdy SB ( Kierowniczka Michalak która pomiata wszystkimi ) a TK gdzie wkłada sie do pseudo Kotletów - Cordonów stary śmierdzący ser wołają o pomstę do nieba.

kjglk

no to proponuję do jakiejś Agencji się zatrudnić ...

Forest

karolina8475

Powiem tak, wcale nie jest tam źle, jeżeli nie jesteś leniem i nie boisz się pracy to zachęcam do wyjazdu ;) Na rozbiórce wołowiny nie wiem jak jest, ja pracowałam na innym dziale. ;)

@karolina8475

Wielkie dzięki za odpowiedz! pozdrawiam!

anka
@karolina8475

Zależy jaka wołowinka ...uszlachetnianie czy selekcja...na uszlachetnianiu nie jest lekko ale do przyzwyczajenia..natomiast na rozbiorze tzn.selekcji ciężko ,bardzo ciężko ale można się przyzwyczaić...do bólu oczywiście...ja już najcięższe chwile mam już za sobą...i już nie chciałabym na innym dziele pracować...Więc głowa do góry powodzenia...

Anka
@anka

A czego Ty się spodziewałeś???Pracować trzeba wszędzie....myślałeś ,że jak przyjedziesz do pracy za granicę to co od razu milionerem się staniesz bez żadnego wkładu???A w Polsce to do pracy podstawiona limuzyna Cię zawozi???W soboty i w niedziele też sie w Polsce pracuje i też za taką samą stawkę jak w dzień normalny w marketach tak jest...No ale jak się komuś nie chce pracować to niestety tu dla niego miejsca nie ma...

bl

mam jechać na 14 do pracy jak ktoś jedzie proszę o kontakt . może ktoś ma namiar na busa tel 726310855

daff

Zamierzam się wybrać do pracy tam, dodam że jestem bez doświadczenia. Może ktoś napisać czy jest sens jechać? jak wygląda praca tam dla ludzi bez doświadczenia?

@daff

Proponuję poczytać wcześniejsze komentarze ;) wszystkiego się dowiesz ;)

@daff

dodam tylko, e aby tam jechać nie musisz mieć żadnego doświadczenia, wystarczy tylko chęć do pracy ;))

DAFF
@karolina8475

Czytam te komentarze i same zniechęcające do wyjazdu. Czy tam tak jest naprawdę źle? Jak tam jest na rozbiorce wołowiny?

bl

czy nikt nie jedzie na 14 kwietnia do pracy?

bl

nic nie szkodzi skąd mogła pani wiedzieć napisałam tylko inicjały... pozdrawiam i szukam transportu

mark

Jadę do tonnies fleisch 4 maja i mam wolne miejsca.CHętnie zabiorę.Mój numer telefonu 505973748.

apocojedziesz?
@mark

Jedz na złamanie karku !!! Kasa to jest ponad 1000euro zależy ile godzin , czym więcej tym więkasza kasa na miesiąc. Mała kasa za taka pracę w świeta nie świeta jest taka sama. Zjazdy w weekendy TYLKO. CHYBA że urlop sobie wyrobisz płatny.

@apocojedziesz?

Anka Pitolisz robiłem zagranicą i płacą normalnie i są 50% i 100% płatne i tak samo święta . My Polacy Pozwalamy na takie pomiatanie nami jak Rumuny. Tylko że Rumuni maja u siebie 300zł na miesiąc a tu z 1200euro i nie porównujmy się do nich bo u nas jest 1500zł na miesiąc. Przez takich jak tu normalni Polacy nie mogą się wykłócić o stawkębo jest większość Polaków którzy by poszli za 1000euro tam do pracy bo w Polsce jest ciężko o pracę !!! ale tam nie jest Polska i można się wykłócić o lepsze warunki pracy i płacy !!!! do Cholery !!!

jade na 14 kwietnia ma ktoś wolne miejsce? moj emal basia.lepczynska@spoko.pl

@bl

Przepraszam Panią, Pani Basiu, wzięłam Panią za Pana ;) Pozdrawiam ;)

karolina8475

Pan pojedzie to Pan zobaczy, ale gwarantuje, że będzie Pan zadowolony ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG