Conmar

Zwoleń

Opinie o Conmar

mały

cała prawda o firmie- właściciele rozumy pozjadali

Szczerość

Rodzinna firma. Ona i On są właścicielami. Jej siostrunia głównym projektantem. A Ty ani nie zarobisz ani nie awansujesz. Pieniążki jakie Ci zapewniają (niskie płace dla specjalistów) tłumaczą \" jak na warunki Zwoleńskie\" to i tak dużo... Śmiechu warte. Sami by na tyle nie chcieli się zgodzić. Wyśmiewają ludzi, którzy jeszcze nie mają doświadczenia jakiego oni oczekują a jak ktoś ma pożądaną wiedzę to nie chcą odpowiednio wynagrodzić. Sępigrosze!!!

Zostaw opinię o Conmar - Zwoleń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conmar