Young&Case

Opinie o Young&Case

balonka

nie wiem zuupełnie o co ci chodzi z tym podziałem, przecież w krs ona widnieje ta young & case jako niormalna oddzielna i w pełni autonomiczna firma. szkoda że ich strona nie działa to bym sobie poczytała co i jak

Odradzam, jeśli chcesz poznać opinie niech zajrzyj na opinie o Biurotax bo praktycznie to ta sama firma tylko ze względów logicznych podzielona na dwie.

anonim - 2009-02-20 21:12:51 rzeczywiście można się dużo nauczyć... tylko dlaczego w takiej atmosferze? oj tak bardzo kiepska atmosfera i szkoda czasu więcej stresu niż nauki i szkoda czasu lepiej poszukać cos innego

rzeczywiście można się dużo nauczyć... tylko dlaczego w takiej atmosferze?

anonim - 2008-10-09 13:06:49 duża rotacja Rotacja może i jest, ale jeśli ktoś chce być praktykiem w księgowości, to przynajmniej tam wiedzy nikt nie żałuje. Pracowałam tam a teraz trochę mi szkoda że tak krótko.

duża rotacja

Zostaw opinię o Young&Case - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Young&Case