Rapper JNS Firma Handlowa Ewa Radoń

Kraków

Opinie o Rapper JNS Firma Handlowa Ewa Radoń

lukas

Czemu domena strony internetowej Rapper JNS jest na sprzedaz? Chyba firma sobie całkiem dobrze radziła, nie? Ich ubrania cieszyły się raczej dobrym powodzeniem. Dziwi mnie tez, ze nagle ustały tutaj opinie, praktycznie przez półtorej roku nikt nie napisał, jak aktualnie się tam pracuje. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.

ona

Dlaczego pytasz skoro ponoc sie zamkneli?

clancy

Zawdzięczam firmie rapper jns wiele:)doswiadczenie jakie zdobyłam wykorzystuje do dzisiaj.Pani Anetka -super kobieta ,szef -"do rany przyłóż" ,świetny facet,Piotrek -tłumaczyłam zawsze sobie ,że jeszcze jest zbyt młody.... ....i (usunięte przez administratora) -niby "regionalny" a niestety pojęcia o tym nie miał:( no i szefowa-niestety macie rację -TRAGEDIA!!!! zero poszanowania dla pracowników tyle czasu tam pracowałam i w obrzydliwy sposób mnie potraktowała-PRZYKRO!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim2

zgadzam sie rowniez !!co do tych pracodawco...!!

kobieta

anionim zgadzam sie z tobą w 100%

nie polecam , tandeciarnia lepszy lumpeks jak ten sklep nieuczciwi sprzedawcy , i szefowie nie kupujcie tam i nie pracujcie . lepiej w (usunięte przez administratora) choć szanują już ludzi

Zostaw opinię o Rapper JNS Firma Handlowa Ewa Radoń - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapper JNS Firma Handlowa Ewa Radoń