SIGMA GLASS PIOTR SAJDAK PRODUCENT SZKŁA OZDOBNEGO I ARTYSTYCZNEGO

Pogórska Wola

Opinie o SIGMA GLASS PIOTR SAJDAK PRODUCENT SZKŁA OZDOBNEGO I ARTYSTYCZNEGO

Xyz

Pracodawca zdecydowanie nie jest godny polecenia, praca na minimalnej stawce która przy wypłacie jest i tak przeliczania wg. Jego kalkulacji. Praca za pięciu a nakoniec i tak zostajesz oszukany. Ten Pan nie powinien zatrudniać nikogo.

yz
@Xyz 02.03.2017 07:32

Pracodawca nie jest godny polecenia. Zgadzam się z poprzednią osobą.

Wiesz czy łatwo jest dostać premię w firmie SIGMA GLASS PIOTR SAJDAK PRODUCENT SZKŁA OZDOBNEGO I ARTYSTYCZNEGO czy wymaga to jednak sporo wysiłku? Napisz nam jak wygląda u nich praca! Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o SIGMA GLASS PIOTR SAJDAK PRODUCENT SZKŁA OZDOBNEGO I ARTYSTYCZNEGO - Pogórska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIGMA GLASS PIOTR SAJDAK PRODUCENT SZKŁA OZDOBNEGO I ARTYSTYCZNEGO