PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR - dąbrowa tarnowska

Żabno

Opinie o PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR - dąbrowa tarnowska

Aż tak źle to nie jest jak ty piszesz, jeśli dobrze pracujesz, starasz się i angażujesz się w to co robisz to na pewno kiedyś to zaprocentuje. A jak myślisz,że będziesz lepszym szefem to najpierw spróbuj a nie oczerniaj innych, droga wolna. Człowieku, jak masz jakieś żale to powiedź prosto w twarz a nie wypowiadaj się jako anonim tutaj, bo to tylko twoja opinia. A opinia rożni się od faktów. Tyle w tym temacie

Zostaw opinię o PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR - dąbrowa tarnowska - Żabno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR - dąbrowa tarnowska