"ABI-TECH" Grzegorz Walacik

Zielona góra

Opinie o "ABI-TECH" Grzegorz Walacik

hewor

Z tego co wiem, to firma "ABI-TECH" Grzegorz Walacik zakończyła działalność, teraz to nawet nie ma nic o nich w Internecie.

Maya

Po przeczytaniu poprzednich wpisów dochodzę do wniosku, że sfrustrowane osoby bawią się w Bogów:) Jestem laikiem w temacie ale po skorzystaniu z usługi tej firmy wiem że wykonano alarm porządnie, nie wiszą kable i takie tam. Jak coś się dzieje to dzwonię i nie ma problemu. Wcześniej domorośli fachowcy z rzekomymi certyfikatami potrzebnymi do ubezpieczenia po wykonanej pracy mieli mnie ... zapominali:) Podsumowując: zrobione jest dobrze, szybko i co najważniejsze w przyzwoitej cenie. Szukałam, znalazłam, przekazuję dalej i polecam:)

Nie polecam i ostrzegam przed interesamiz tą firemką.

Rychu

Po rozmowie kwalifikacyjnej każą podjąć decyzję o współpracy. Dzwonię po 2 dniach, decyduję się: "Dobrze. Oddzwonimy do Pana." Potem cisza. Na e-maila z zapytaniem czy oferta aktualna - brak odpowiedzi. Traktują kandydata jak śmiecia, ciekawe czy pracownika też. Ludzie bez twarzy. Nie polecam.

Rychu

Po rozmowie kwalifikacyjnej każą podjąć decyzję o współpracy. Dzwonię po 2 dniach, decyduję się: "Dobrze. Oddzwonimy do Pana." Potem cisza. Na e-maila z zapytaniem czy oferta aktualna - brak odpowiedzi. Traktują kandydata jak (usunięte przez administratora) , ciekawe czy pracownika też. Ludzie bez twarzy. Nie polecam.

Zostaw opinię o "ABI-TECH" Grzegorz Walacik - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ABI-TECH" Grzegorz Walacik