Elprojekt Automatyka Sp. z o. o.

Łódź

Opinie o Elprojekt Automatyka Sp. z o. o.

Mike

Firma naprawdę w porządku. Żeby się w ogóle załapać trzeba przejść test. Praca i atmosfera super. Co prawda szefów jest aż 5, ale nie można mieć do nich większych zastrzeżeń. Ale żeby nie było zbyt kolorowo, to zbyt wiele się nie zarobi, stawka podstawowa jest poniżej krytyki, na szczęście uznaniowe premie poprawiają bilans, choć nie zawsze. Polecam dla początkujących, można się b. dużo nauczyć.

Zostaw opinię o Elprojekt Automatyka Sp. z o. o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elprojekt Automatyka Sp. z o. o.